• $8,0851
  • €9,6775
  • 453.759
  • 1399.35
02 Nisan 2021 Cuma 15:45 | Son Güncelleme:

Fenalaşıp hastaneye kaldırılmıştı... Seren Serengil'in sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama geldi

Fenalaşıp hastaneye kaldırılmıştı... Seren Serengil'in sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama geldi

Dumping sendromu nedeniyle zor günler geçiren ve 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil, önceki gün Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında fenalaştı. Apar topar hastaneye kaldırılan Serengil'in sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi. Doktoru ameliyatta olduğu için Fatih Gültekin tarafından açıklama yapıldı. Gültekin, 'Durumu iyiye gidiyor. 3 gün boyunca misafir edeceğiz onu. vücutta ciddi anlamda bir yıpranma ve hasarlı olan noktalar var. Pazartesi günü son kontrollerinden sonra taburcu edeceğiz Seren hanımı.' dedi.

Söylemezsem Canlı yayınında fenalaşıp hastaneye kaldırılan Seren Serengil sevenlerini korkuttu. 'Yaza çıkamayabilirim' açıklaması ile uzunca bir süre konuşan Serengil'in sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi.

Fatih Gültekin, Seren Serengil'in sağlık durumuyla ilgili 'Durumu iyiye gidiyor. 3 gün boyunca misafir edeceğiz onu. vücutta ciddi anlamda bir yıpranma ve hasarlı olan noktalar var. Pazartesi günü son kontrollerinden sonra taburcu edeceğiz Seren hanımı.' dedi.

'ÖLÜME KADAR GİDER Mİ?'

Arto'nun 'Seren'in hastalığı ölüme kadar gider mi?' sorusuna da yanıt veren Fatih Gültekin, 'Değerlerini kontrol ettik. Öncelikle biz bunlara bakıyoruz. Ama dikkat edilmediği takdirde zor bir rahatsızlık önceliğimiz değerlerini kontrol altına almak.' dedi.

'PAZARTESİ AÇIKLAMA YAPACAĞIZ'

'Bu değerler bozulduğun nerelere zarar veriyor?' sorusuna da yanıt veren Gültekin, 'Özellikle karaciğer, iç ve dış safra kanalı dediğimiz noktalar var. Buradaki değerlerin yükselmesine etki ediyor. Bunlar kontrol edilmediği sürece de istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabiliyor. Ama şu anda oldukça iyi. Sadece yaşamış olduğu bir vücut direnci düşüklüğünden dolayı tedavimiz sürecek burada. Genel bir açıklama pazartesi günü yapacağız.' ifadelerini kullandı.

<p>Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Esen Koronavirüs'ün kalp rahatsızlığı olanlar üzerindeki etkis

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

İstanbul'da tedirgin eden görüntü! mavi suyun sırrı ne?

Ramazanda zekât, fitre ve oruç fidyesi kimlere verilir? Zekât alıp verirken nelere dikkat etmeli?

Adana Ulu Camii'nin kayıp çinileri Londra'dan çıktı