• $9,5205
  • €11,0685
  • 547.888
  • 1510.41
6 Ekim 2021 Çarşamba 10:07 | Son Güncelleme:

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin bebeğini kaybetti

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin bebeğini kaybetti

Ünlü teknik direktör Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, bebeğini kaybetme acısı yaşıyor. Hamile olan Çetin, bebeğini kaybettiğini sosyal medyadan şu sözlerle duyurdu.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in büyük kızı Merve Terim Çetin, hamile olduğunu daha önce duyurmuştu. On yıllık evli olan ve hamileliğinde riskler taşıyan Çetin, bebeğini kaybettiğini sosyal medyada şu sözlerle duyurdu:

'Sesim, soluğum, sevincim, heyecanım kesildi. Bu hayatta en çok anne olmayı sevdim diyerek başladığım hikâyenin sonu maalesef güzel bitmedi. Yolumun zor ve uzun olduğunu biliyordum. Korkularım, endişelerim ilk günden beri vardı ama umudum hepsini aşacak güçteydi. Belki de bu yola çıktığım için deli olduğumu düşünen herkes haklıydı... Kimseyi duymak, kimseyle konuşmak istemiyorum.

İçimde nereye akıtacağımı bilemediğim koca bir keder nehri var. Fiziken ve ruhen çok yorgunum, kabullenme safhasına geçmem için biraz zaman, biraz da anlayışa ihtiyacım var. Bana yeniden başlayacak gücü bulana kadar müsaade edin...Güzel günlerde buluşmak dileğiyle... Seni göremesek de çok sevdik oğlum, başka bir hayatta buluşuruz elbet...'

<p>Saç ekiminde ekilen saçların daha canlı olması için  yeni bir teknoloji geliştirildi. Saç ekimi ö

Koronavirüs nedeniyle dökülen saçlara oksijen tedavisi

Dünyada ilk kez üretildi! Türk mühendis ''gücü çevirdi'' ambargoyu aştı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Ekim 2021)

Gizli kasa her şeyi değiştirdi! Tadilat sırasında şans eseri bulundu