• $8,6741
  • €10,3671
  • 494.886
  • 1402.35
10 Haziran 2021 Perşembe 13:55 | Son Güncelleme:

Farah Zeynep Abdullah yerine Masumlar Apartmanı'na geleceği iddia edilmişti... Fahriye Evcen'den açıklama geldi

Farah Zeynep Abdullah yerine Masumlar Apartmanı'na geleceği iddia edilmişti... Fahriye Evcen'den açıklama geldi

TRT1'de ekrana getirilen başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başrollerini paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah senaryo gereği ölerek kadroya veda etti. Fahriye Evcen, Masumlar Apartmanı'na dahil olacağı yönünde çıkan haberler hakkında ilk kez konuştu. Evcen, 'Hiç öyle bir şey yok. Nereden çıktı anlamadık' dedi.

Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi isimlerin başrollerini paylaştığı TRT1'in izlenme rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisi muhteşem bir sezon finali ile ekran macerasına ara verdi.

Dizinin başından beri yer alan ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın hayat verdiği İnci karakteri senaryo gereği ölerek diziye veda etti. Abdullah yerine Fahriye Evcen'in kadroya dahil olacağı iddia edildi.

Bir arkadaşının doğum günü kutlamasından çıkarken görüntülenen güzel oyuncu Fahriye Evcen, basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Masumlar Apartmanı'na katılacağı yönünde çıkan haberlerle ilgili sorulan sorulara yanıt veren Evcen, 'Hiç öyle bir şey yok. Nereden çıktı anlamadık' ifadelerini kullandı.

<p>Rusya, 14 Haziran'da Karadeniz'e açılan İngiliz destroyeri HMS Defender'a uyarı ateşi açıldığını

Rusya, İngiliz savaş gemisine uyarı ateşi açıldığını duyurdu

Emine Erdoğan, Roketsan'a ''Sıfır Atık Belgesi'' verdi

Konya'da Türk-İslam sanatı eserleri sergisi ziyarete açıldı

Akyaka Bizans Kalesi'nin giriş kapısı ayağa kaldırılıyor