• $7,8902
  • €9,2901
  • 481.891
  • 1205.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
26 Haziran 2020 Cuma 09:22 | Son Güncelleme:

Farah Zeynep Abdullah kimdir, kaç yaşında? Farah Zeynep Abdullah sevgilisi kim?

Farah Zeynep Abdullah kimdir, kaç yaşında" Farah Zeynep Abdullah sevgilisi kim"

Ünlü güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullahve Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş bir parkta tenis oynarken objektiflere yansıdı. İkili hakkında aşk söylentileri gündemde yerini aldı. Farah Zeynep Abdullah kimdir, kaç yaşında? Farah Zeynep Abdullah sevgilisi kim? gibi soruların yanıtları da merak konusu oldu.

Farah Zeynep Abdullah sık sık gündeme gelen isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Farah Zeynep Abdullah kimdir, kaç yaşında? Farah Zeynep Abdullah sevgilisi kim? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Doğu Demirkol ile yakın zamanda ilişkilerine son veren Farah Zeynep Abdullah sosyal medya fenomeni Reynmen ile objektiflere takıldı. İkili hakkında aşk söylentileri gündeme geldi. 

FARAH ZEYNEP ABDULLAH KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Babası Arap kökenli, annesi ise Boşnak kökenlidir. Daha çocuk yaşlarda tiyatro ve müziğe karşı bir ilgisi vardı. 2006 yılında babasının işleri nedeniyle İngiltere’ye taşındı.

Lise eğitimine Türkiye’de İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi’nde başlasa da henüz birinci sınıftayken İngiltere’ye nakil oldu. Burada Fransızca, tiyatro, medya ve fotoğrafçılık dersleri aldı.

İngiltere’de yaşarken tiyatro öğretmeni onu oyunculuğa teşvik etti. Tiyatroda oynadığı birçok oyunu İngilizce ve Fransızca olarak oynadı. Sadece 11 yaşındayken bir defaya mahsus olmak kaydıyla bir Türkçe oyunda rol aldı.

Üniversiteye başlamadan önce eğitimine bir sene ara verdi. O sene içerisinde garsonluk ve barmenlik yaptı. İngiltere’de üniversite ikinci sınıfta eğitim görürken Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi için seçmelere katıldı ve Aylin rolü için seçildi. Bundan ötürü eğitimine ara vermek zorunda kaldı.

İlk sinema oyunculuğunu İngiltere’de okurken Closer filminde bir striptizciyi canlandırarak yaptı.

Türkiye’deki ilk sinema filmini Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı Kelebeğin Rüyası filminde Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat’la oynadı.

2014’ün Mart ayında Star TV ekranlarında başlayan başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber paylaştığı “Kurt Seyit ve Şura” dizisinde Şura karakteri ile televizyon ekranların dönüş yapmıştır.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH SEVGİLİSİ KİM?

Geçtiğimiz aylarda Doğu Demirkol ile aşk yaşayamaya başlayan Farah Zeynep Abdullah'ın mutluluğu kısa sürmüştü. Demirkol ile yollarını ayıran oyuncunun, sosyal medya fenomeni Reynmen ile yakınlaştığı iddia edildi. Farah Zeynep Abdullah sosyal medya fenomeni Reynmen ile objektiflere takıldı. 

<p>Avokadonun faydaları saymakla bitmiyor. Ülkemizde son birkaç yıldır bu meyveye talebin arttığını

Her gün yarım avokadonun faydaları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

19 Ekim 2020 günlük burç yorumları

Balık pişirirken yapılan hatalara dikkat!