• $8,1716
  • €9,7458
  • 457.511
  • 1393.24
31 Mart 2021 Çarşamba 19:49 | Son Güncelleme:

Fahriye Evcen son pozuyla çok konuşuldu

Fahriye Evcen son pozuyla çok konuşuldu

Fahriye Evcen paylaşımıyla adından söz ettirdi. Ünlü oyuncunun kırmızı ruju ve trençkotuyla yaptığı sosyal medya paylaşımı büyük ilgi gördü. Kısa sürede binlerce beğeni alan Evcen'in paylaşımında güzelliğine yine övgüler yağdı.

Fahriye Evcen paylaşımlarında hız kesmiyor. Ünlü oyuncu uzun süredir ekranlardan uzak kalsa da sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Geniş bir hayran kitlesine sahip Fahriye Evcen Instagram paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Kuruluş Osman'ın yıldız oyuncusu Burak Özçivit ile mutlu evliliğini oğlu Karan ile taçlandıran ve oğlunu büyütmek için setlere ara veren Fahriye Evcen sosyal medyadan hayranlarıyla etkileşimini sürdürüyor.

Attığı her adımla dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, Instagram hesabında 11 milyon 500 bin takipçiye sahip. Ünü ülke sınırlarını aşan Fahriye Evcen son paylaşımıyla çok konuşuldu.

34 yaşındaki oyuncunun Instagram hesabından "Sprintide (ilkbahar)" notuyla hayranlarına sunduğu son pozu yine olay oldu. Ünlü oyuncunun kırmızı ruju ve trençkotu ile güzelliğini gözler önene serdiği paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü