• $8,2442
  • €10,031
  • 485.064
  • 1441.33
15 Mart 2021 Pazartesi 19:03 | Son Güncelleme:

Fahriye Evcen photoshop kurbanı oldu! Sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı

Fahriye Evcen photoshop kurbanı oldu! Sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı

Fahriye Evcen son paylaşımlarıyla sosyal medyanın diline düştü. Evcen, Instagram fotoğrafındaki detayı ile sosyal medyada olay oldu. Ünlü oyuncunun photoshop'lu fotoğraflarını görenler yorum yapmaktan kendini alamadı.

Fahriye Evcen, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyanın diline düştü. Güzelliği ile adından söz ettiren ünlü oyuncu bu kez photoshop kurbanı oldu. Son paylaşımlarını takipçilerinin beğenisine sunan Evcen'in fotoğrafındaki photoshop detayı dikkatli hayranlarının gözünden kaçmadı.

Fahriye Evcen, 2017 yılında Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit ile nikah masasına oturmuş 2019 yılında oğlu Karan'ı dünyaya getirerek mutlu evliliğini annelik duygusuyla taçlandırmıştı. Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan Fahriye Evcen, hayranlarıyla sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla etkileşim halinde olmayı sürdürüyor. Özel yaşamını da takipçileriyle paylaşan ünlü isim, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Ünlü oyuncu Instagram hesabından hayranlarına sunduğu peş peşe paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çıktı. Güzelliği ile her daim övgüler alan Evcen, son fotoğraflarında yine çok beğenilse de bu kez photoshop yapmasıyla gündem oldu. Dikkatli hayranlarının gözünden kaçmayan photoshop detayı ünlü oyuncuyu adeta sosyal medyanın diline düşürdü.

İşte 34 yaşındaki ünlü oyuncunun çok konuşulan son fotoğrafları...

Fahriye Evcen'in ev halini sevenlerine sunduğu fotoğraflarından bir tanesinde kapının yamulduğunun görünmesiyle oyuncunun photoshop yaptığı ortaya çıkmış oldu. Dikkatli hayranlarının gözünden kaçmayan bu detay ile güzel oyuncu yorum yağmuruna tutuldu.

Takipçileri, oyuncuya "Fahriye Evcen de olsan o kapı yamulacak", "Daha profesyonel olmalısın", "Yapma be kadın", "O da yapıyorsa biz ne yapalım" gibi yorumlar yaptı.

Her ne kadar sosyal medya da eleştirilere maruz kalsa da ünlü ismin dekolteli bodysiyle evinden verdiği yeni pozları kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya'nın yeni projesi belli oldu

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı çıkışında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtl

Başkan Erdoğan'dan Mısır açıklaması: Yeni bir süreç başladı

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi