• $13,8385
  • €15,6281
  • 791.49
  • 1927.39
14 Ağustos 2021 Cumartesi 08:31 | Son Güncelleme:

Ezgi Mola diziye veda mı edecek? Ezgi Mola Masumlar Apartmanı'ndan ayrılacak mı?

Ezgi Mola diziye veda mı edecek" Ezgi Mola Masumlar Apartmanı'ndan ayrılacak mı"

TRT 1'in sevilen yapımlarından olan Masumlar Apartmanı'nda başrol oyuncusu Ezgi Mola'nın diziden ayrılacağı iddia edildi. Bunun üzerine vatandaşlar, Ezgi Mola Masumlar Apartmanı'nda ayrılacak mı? Ezgi Mola diziye veda mı edecek? gibi sorulara yanıt aramaya başladı. Haberimizin içerisinden konuya dair son gelişmelere ulaşabilirsiniz.

Masumlar Apartmanı TRT 1'de yayınlanan ve büyük ses getiren yapımlardan oldu. Sezon finali yapan dizinin ardından Ezgi Mola'nın diziden ayrılacağı gündeme geldi. Peki, Ezgi Mola Masumlar Apartmanı'nda ayrılacak mı? Ezgi Mola diziye veda mı edecek? Konuya dair merak edilen açıklamayı Ezgi Mola yaptı.

EZGİ MOLA MASUMLAR APARTMANI'NDA AYRILACAK MI?

Ezgi Mola'nın menajeri, ayrılık haberlerinin yalanlayarak, "Bir ayrılık söz konusu değil, başarılı oyuncu 'Erşan Kuneri'yi bitirir bitirmez Masumlar Apartmanı'nın çekimlerine katılacak" açıklaması yaptığı öne sürüldü.

EZGİ MOLA KİMDİR?

Ezgi Mola, 29 Mart 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Hasan Ali Yücel İlkokulu, Turhan ve Mediha Tansel İlkokulu, Kadir Rezan Has Ortaokulu ve Halit Armay Lisesi'nde eğitimini tamamlayan oyuncu, lisedeyken Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk kurslarına katılmaya karar verdi ve lise eğitimini tamamladıktan sonra bu merkezde dört yıl eğitim aldı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni bölüm birincisi olarak tamamladı.18 yaşındayken Kartal Tibet'in yönettiği Karate Can dizisinde ilk televizyon deneyimini kazananan Ezgi Mola, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni kazandı ve 4 yıl eğitim aldı. Öte yandan Aydoğan Temel'den de 2 yıl tiyatro eğitimi aldı. Çürük Elma oyununda ilk sahne deneyimini yaşadı.2005 Kasım ayında BKM Mutfak'a katıldı.

2005'de yer aldığı Hırsız Polis dizisinin gördüğü büyük ilgi sonucu kitlelerce tanınmaya başladı. 2006 yılında Hayatımın Kadınısın filmindeki rolüyle başarı kazandı. Bu rolüyle 2007 yılında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Sadri Alışık Ödülü sahibi oldu.2008 yılında Uğur Yücel'in yönetmenliğinde Türkiye'de bir ilk olan Kolay Gelsin adlı doğaçlama sit-com denemesinde rol aldı. Televizyonda Arkadaşım Hoşgeldin adlı eğlence programının 2017-2018 sezonunda Tolga Çevik ile birlikte ekrana geldi. Mola, 1,63 boyunda ve 58 kilodur. Bir süredir Mustafa Aksakallı ile birliktelik yaşıyor.

  • Ezgi Mola
  • Ezgi Mola masumlar apartmanından ayrılacak mı
  • Ezgi Mola masumlar apartmanı
  • Ezgi Mola kimdir
  • Ezgi Mola diziden ayrılacak mı
  • Ezgi Mola kaç yaşında
Dünyada sayılı ülkeler arasındayız... 'Yeni süper malzeme' Borofen Türkiye'de üretiliyor
Dünyada sayılı ülkeler arasındayız... 'Yeni süper malzeme' Borofen Türkiye'de üretiliyor

Dünyada sayılı ülkeler arasındayız... "Yeni süper malzeme" Borofen Türkiye'de üretiliyor

Avokado çekirdeğinden üretti... Ortaokul öğrencisinin projesi birinci oldu
Avokado çekirdeğinden üretti... Ortaokul öğrencisinin projesi birinci oldu

Avokado çekirdeğinden üretti... Ortaokul öğrencisinin projesi birinci oldu

Avrupa'da benzeri yok... Hedef 2021 sonu!
Avrupa'da benzeri yok... Hedef 2021 sonu!

Avrupa'da benzeri yok... Hedef 2021 sonu!

<p> </p>

Mesut Özil - Vitor Pereira arasında soğuk savaş devam mı ediyor?

İsrail hapishanesinden kaçan Filistinli tutuklular mahkemede darbedildi

Bir çiftçi tarafından bulundu! İçinden servet çıktı

Kedilerin en çılgın halleri