• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
26 Ağustos 2021 Perşembe 09:31 | Son Güncelleme:

Ezgi Mola koronavirüse mi yakalandı, aşı yaptırmış mıydı? Ezgi Mola kaç yaşında, kimdir?

Ezgi Mola koronavirüse mi yakalandı, aşı yaptırmış mıydı" Ezgi Mola kaç yaşında, kimdir"

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye kararkteri ile büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Ezgi Mola koronavirüse yakalandı. 7 kez test yaptıran oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Testlerimi yarısı negatif yarısı da pozitif çıktı. İki aşımı da yaptırdığım için en ufak semptom göstermeden geçiriyorum" dedi. Bu haberin ardından Ezgi Mola koronavirüse mi yakalandı, aşı yaptırmış mıydı? Ezgi Mola kaç yaşında, kimdir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte tüm detaylar...

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye rolüne hayat veren Ezgi Mola, koronavirüse yakalandı. Son durumunu sevenleriyle paylaşan ünlü oyuncu hastalığı hafif atlattığını dile getirdi. Ezgi Mola koronavirüse mi yakalandı, aşı yaptırmış mıydı? Ezgi Mola kaç yaşında, kimdir? gibi soruların yanıtları ise merak konusu oldu.

EZGİ MOLA AŞI YAPTIRMIŞ MIYDI?

Ezgi Mola, "Arkadaşlar, temasım olduğu için kendimi karantinaya aldım. 7 kez test oldum, testlerimin bazıları pozitif, bazıları ise negatif. Dolayısıyla bu risk durumu devam ettiği için de sürekli negatif çıkana kadar ben testlerime devam edeceğim. İki doz aşı olmamın etkisiyle en ufak bir semptom göstermiyorum. Ne bir ağrı ne bir ateş hiçbir semptom yok" ifadelerini kullandı.

"LÜTFEN AŞI OLUN"

"İyi ki iki aşımı da yaptırmışım" diyen oyuncu, "Ne yazık ki yoğun bakımda ünitesine bulunan hastalarının yüzde 90'ının aşısı yok. Lütfen siz de aşınızı yaptırın" sözleriyle aşı olma çağırısında bulundu. Sevenleri Ezgi Mola'ya iyi dileklerde bulunup destek oldu.

EZGİ MOLA KAÇ YAŞINDA, KİMDİR?

Ezgi Mola, 29 Mart 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Hasan Ali Yücel İlkokulu, Turhan ve Mediha Tansel İlkokulu, Kadir Rezan Has Ortaokulu ve Halit Armay Lisesi'nde eğitimini tamamlayan oyuncu, lisedeyken Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk kurslarına katılmaya karar verdi ve lise eğitimini tamamladıktan sonra bu merkezde dört yıl eğitim aldı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni bölüm birincisi olarak tamamladı.

18 yaşındayken Kartal Tibet'in yönettiği Karate Can dizisinde ilk televizyon deneyimini kazananan Ezgi Mola, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni kazandı ve 4 yıl eğitim aldı. Öte yandan Aydoğan Temel'den de 2 yıl tiyatro eğitimi aldı. Çürük Elma oyununda ilk sahne deneyimini yaşadı. 2005 Kasım ayında BKM Mutfak'a katıldı.

2005'de yer aldığı Hırsız Polis dizisinin gördüğü büyük ilgi sonucu kitlelerce tanınmaya başladı. 2006 yılında Hayatımın Kadınısın filmindeki rolüyle başarı kazandı. Bu rolüyle 2007 yılında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Sadri Alışık Ödülü sahibi oldu.

2008 yılında Uğur Yücel'in yönetmenliğinde Türkiye'de bir ilk olan Kolay Gelsin adlı doğaçlama sit-com denemesinde rol aldı. Televizyonda Arkadaşım Hoşgeldin adlı eğlence programının 2017-2018 sezonunda Tolga Çevik ile birlikte ekrana geldi. Mola, 1,63 boyunda ve 58 kilodur. Bir süredir Mustafa Aksakallı ile birliktelik yaşıyor.

Ezgi Mola son olarak TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda Safiye karakterine hayat veriyor.

  • Ezgi Mola kaç yaşında
  • Ezgi Mola kimdir
  • masumlar apartmanı Ezgi Mola
  • Ezgi Mola koronavirüs
  • Ezgi Mola aşı olmuşmuydu
  • Ezgi Mola aşı yaptırdı mı
  • Ezgi Mola koronavirüs aşısı
<p>Sosyal medyada viral olmuş haftanın en eğlenceli videolarını 'GÖRMELİSİN'!</p>

Saklambaç Ustası Bu Tarla Faresini 'Görmelisin'

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi

Sel felaketinin çevre sorunlarına da yol açan izleri 3 aydır silinemedi