• $7,443
  • €9,0281
  • 443.57
  • 1561.23
09 Temmuz 2020 Perşembe 21:23 | Son Güncelleme:

Eyvah Eyvah 3 filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Eyvah Eyvah 3 nerede çekildi?

Eyvah Eyvah 3  filmi konusu nedir, oyuncuları kimler" Eyvah Eyvah 3 nerede çekildi"

Bu akşam Star Tv'de saat 20:00'da ekranlara gelecek olan Eyvah Eyvah 3 filmine dair araştırmalar hız kazandı. Ata Demirer'in yazdığı, yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği Eyvah Eyvah 3 izleyicisine keyifli dakikalar yaşatacak. 2014'te vizyona giren filmin başrollerini Demet Akbağ, Ata Demirer ve Özge Borak paylaşıyor.

Eyvah Eyvah 3 filmi bu akşam saat 20:00'da Star Tv'de ekranalara gelecek. İzleyicisine keyifli dakikalar yaşatacak olan filmin senaryosunu Ata Demirer'e, yönetmenliği ise Hakan Algül'e ait. Eyvah Eyvah 3 filminde yine başrolleri Ata Demier ve Demet Akbağ paylaşıyor. Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjgan’la da nihayet evlenmiştir.

EYVAH EYVAH 3 NEREDE ÇEKİLDİ?

BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Eyvah Eyvah filminin çekildiği mekanlar en az film kadar merak ediliyor. Denizin güzelliği ve hayatın sakinliği ile perdeye yansıyan Geyikli kasabası, Çanakkale'de bulunuyor. Çanakkale, Ezine ilçesine bağlı olan kasabanın hemen her mekanının kullanıldığı filmin galası da burada bulunan meydanda gerçekleştirildi.

EYVAH EYVAH 3 FİLMİ KONUSU NE?

Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjgân’la da nihayet evlenmiştir. Mutlulukları Müjgân’ın hamilelik haberiyle bir kat daha artmıştır. Ancak çiftin hayatı maddi zorluklarla mücadele etmekle geçmektedir. Hüseyin daha fazla para kazanabilmek için geceleri yörenin en izbe mekânlarında bile klarnetini çalmaya devam etmektedir.

Bu sırada Hüseyin'in yol arkadaşı olan Firuzan, artık ünlü bir şarkıcı olmuş, şöhret basamaklarını çıkmaya başlamıştır. Yakın dost olan ikilinin yolları ayrılıp başka hayatlar yaşıyor olsalar da ortak bir noktada buluşurlar: İkisi de hayatlarında önemli durumları tecrübe edecekleri bir dönemden geçmektedirler. Serinin önceki filmlerinden tanıdığımız renkli karakterleriyle, macera Geyikli'de yine ve yeniden devam ediyor. Filmin yönetmenliğini Hakan Algül üstlenirken, başrollerde yine Ata Demirer, Özge Bozok ve Demet Akbağ yer alıyor. Bu filmin sürpriz konu sanatçıları arasındaysa Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimler var.

EYVAH EYVAH 3 OYUNCULARI KİMLER?

Filmin başrollerinde; Ata Demirer, Özge Bozok ve Demet Akbağ yer alıyor. Ayrıca Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimler de Eyvah Eyvah 3’te konuk olarak yer alıyor.

<p>Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisindeki Nare karakterine can veriyordu. Atagül diziye veda etti

Neslihan Atagül'den ayrılık kararı... Haftanın Magazin Başlıkları'nda

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Defineciler, iki türbeyi tahrip etti

Yurt genelindeki 90 yaş ve üstü evlerinde aşılanıyor