• $7,4828
  • €9,0436
  • 441.96
  • 1556.77
31 Aralık 2020 Perşembe 23:58 | Son Güncelleme:

Exxen Tv üyelik ücreti aylık ne kadar, kaç TL? Exxen kaç gün ücretsiz, nasıl izlenir?

Exxen Tv üyelik ücreti aylık ne kadar, kaç TL" Exxen kaç gün ücretsiz, nasıl izlenir"

Acun Ilıcalı'nın yapımını üstlendiği Exxen TV, Netflix, BluTV ve Puhu TV gibi bir dijital platform olarak izleyicisinin karşısına çıkacak. Programlar, filmler, animasyonlar, talk showlar ve daha birçok program bu dijital platformda yer alacak. Exxen kaç gün ücretsiz, nasıl izlenir? Exxen Tv üyelik ücreti aylık kaç TL? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Exxen Tv ücreti için resmi açıklama Acun Ilıcalı'dan geldi.

Acun Ilıcalı'nın yeni dizi ve film platformu Exxen Tv'nin açılışı için geri sayım başladı. 1 Ocak'tan itibaren yayın hayatına başlayacak olan Exxen TV'nin merakla beklenen üyelik ücretini Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Exxen kaç gün ücretsiz? Exxen Tv üyelik ücreti aylık kaç TL? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte tüm merak edilenler..     

EXXEN KAÇ GÜN ÜCRETSİZ, NASIL İZLENİR?

Acun Ilıcalı'nın yeni dizi ve film platformu Exxen 7 gün ücretsiz olarak izlenebilecek.

EXXEN TV ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Acun Ilıcalı Exxen Tv'nin üyelik ücretini ınstagram hesabı üzerinden duyurdu. Exxen ücreti aylık 9,90 TL olarak açıklandı.

EXXEN TV NE ZAMAN AÇILACAK?

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz aylarda katıldığı programda Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtlamış ve yeni dijital platformu Exxen ile ilgili detayları da burada paylaşmıştı. Platformun 2021 yılı itibarıyla başlayacağı öne sürüldü.

EXXEN’DE HANGİ YAPIMLAR YER ALACAK?

Aleyna Tilki ve Cemal Can'ın başrollerinde olacağı bir müzikal proje olacak. Proje tasarımı Ali Atay'a ait Onur Ünlü yönetmenliğinde ve başrollerinde Haluk Bilginer, Songül Öden ile Ertan Saban'ın olacağı Şeref Bey adlı dizi seyirciyle buluşacak. Nurgül Yeşilçay, Hazal Türesan ve Selim Bayraktar'ın yer aldığı 8 bölümlük Vahşi Şeyler adlı dizi de platformda yer alacak.

Ayla, Müslüm ve Naim'in yaratıcısı Mustafa Uslu'dan başrolünde Özgü Namal'ın yer aldığı Hükümsüz adlı dizi yer alacak. Üç zengin ev kadınını anlatan Zehirli Çiçekler ve senaryo ile başrolde İbrahim Büyükak'ın adını gördüğümüz İlginç Bazı Olaylar da diğer orijinal Exxen yapımları olacak. Dünyada ses getiren Next Top Model yarışması Burcu Esmersoy sunumuyla gerçekleşecek. Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak ise birlikte bir programa imza atacak.

Acun Ilıcalı'dan sürpriz bir proje ile Tolga Çevik'in Arkadaşım Hoşgeldin ve Gökhan Çınar'ın Katarsis programları da Exxen'de olacak.

<p>Peki, piyasalar güne nasıl başladı? Kur ve altında nasıl bir  seyir var? Merkez Bankası’nın

Piyasalar güne nasıl başladı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bakan Çavuşoğlu, Almanya Dışişleri Bakanı ile görüştü

Karadeniz somonuna Japon ilgisi! Önce Vietnam'a, oradan Japonya'ya gidiyor