• $9,291
  • €10,7722
  • 526.251
  • 1412.09
12 Ekim 2021 Salı 16:56 | Son Güncelleme:

Özgü Kaya evlilik sorusunu duyunca gerildi

Özgü Kaya evlilik sorusunu duyunca gerildi

Güzel oyuncu Özgü Kaya ve meslektaşı sevgilisi Burak Serdar Şanal, geçtiğimiz gün Bebek'te görüntülendi. "Evlilik" sorusunu duyan Özgü Kaya, gerilirken "Benim 'evlilik' duyunca tüylerim diken diken oluyor. Yaşımız daha çok genç ve daha çok yolun başındayım. Böyle bir şey asla gündemimizde değil. Önce çalışmamız lazım" dedi.

Bebek'te objektiflere takılan Burak Serdar Şanal ve sevgilisi Özgü Kaya sabah erken saatlerde spor yaptı, ikili daha sonra soluğu bir mekanda aldı.

Kahvaltı yaptıktan sonra mekandan çıkan çift, basın mensupları ile sohbet etti. Yeni projeleriyle ilgili konuşan Şanal, "Şu an ulusal saha tercih ediyorum. Tabii ki dijital projeler de geliyor. Ben zaten çok karakter seçen bir insan değilim. Bana farklı bir şey geldiğinde heyecanlanıyorum. Hep oynadığım bir şey değil de ters köşe seviyorum." dedi.

Muhabirlerin, "Sosyal medyadan her ikinize de 'evlilik' soruları geliyordur." sözleri üzerine açıklamada bulunan Özgü Kaya, şunları söyledi:

"Benim 'evlilik' duyunca tüylerim diken diken oluyor. Sizin de işiniz böyle. İlişkisi olan insanlara evlilik soruyorsunuz ama yaşımız daha çok genç ve daha çok yolun başındayım. Ben de, Serdar da... Böyle bir şey asla gündemimizde değil. Önce çalışmamız lazım. Evlilik için önce kariyer, sonra evlilik..."

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Haftanın gündemine oturan en önemli gelişmelerden biri Uzay Yolu

Elon Musk ve Jeff Bezos arasında sular durulmuyor | TeknoZone #5

Alexandria Troas'da 2 bin 200 yıllık çarşının iki kapısına ulaşıldı

''Akıllı maske'' kullanıcılarına rahat nefes aldıracak

İstanbul'da düzenlenen sahte para operasyonunda 2 kişi yakalandı