• $9,5959
  • €11,1616
  • 556.298
  • 1492.93
22 Eylül 2021 Çarşamba 09:36 | Son Güncelleme:

Evlilik Hakkında Her Şey Sanem kimdir? Gökçe Eyüboğlu kimdir, kaç yaşında?

Evlilik Hakkında Her Şey Sanem kimdir" Gökçe Eyüboğlu kimdir, kaç yaşında"

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Sanem karakterini Gökçe Eyüboğlu canlandırıyor. BBC yapımı, "The Split" dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek "Evlilik Hakkında Her Şey"de Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadından biri olan Sanem ile ilgili aramalar hız kazandı. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey Sanem kimdir? Gökçe Eyüboğlu kimdir, kaç yaşında?

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'nun uyarladığı "Evlilik Hakkında Her Şey" bu akşam başlıyor. Evlilik Hakkında Her Şey başrol oyuncularından Gökçe Eyüboğlu ile ilgili aramalar hız kazandı. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey Sanem kimdir? Gökçe Eyüboğlu kimdir, kaç yaşında?

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY SANEM KİMDİR?

Dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla "Evlilik Hakkında Her Şey"; aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunun kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyecek hikayeleriyle ekrana gelecek.

GÖKÇE EYÜBOĞLU KİMDİR?

Gökçe Eyüboğlu, 1 Ağustos 1983, İstanbul doğumludur. Aslında Kamu Yönetimi mezunu olan Gökçe Eyüboğlu 2009 yılında Akademi 35,5 Sanat Evi'nde eğitim almaya başlamış ve Vahide Perçin, Altan Gördüm gibi isimlerle sahne sanatları üzerine çalışırken Murat Atıl, Sungun Babacan gibi sektörün önde gelen isimlerinden de diksiyon, seslendirme eğitimleri almıştır.

Küçük Prens müzikalinde hem metin ve şarkı sözü yazarı hem de oyuncu olarak yer aldı. Gökçe Eyüboğlu bazı projeler için seslendirme de yapmıştır. Arkadaşıyla birlikte yazdığı uzun metraj senaryosu da TRT TV Filmleri projesi çerçevesinde çekilmiştir. Gökçe Eyüboğlu, 3 sezon yayınlanan KADIN dizisinde "Ceyda" karakterine hayat vermiştir. Bu performansıyla Zihinsel Özürlüler Federasyonu Faruk Öztimur Onur Ödülü'ne layık görülmüştür. Aynı zamanda Twotwo Production'ın Mutluyduk Belki Bugüne Kadar tiyatro oyununda Eva karakterini canlandırmıştır. 23.Sadri Alışık Tiyatro Oyuncuları Ödülleri (2017-2018) Komedi, Kara Komedi, Müzikal Dalında Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncu Adayı olmuştur.

Gökçe Eyüpoğlu'nun Oynadığı Diziler

Zümrüdüanka / Deniz / 2020

Kadın / Ceyda / 2017-2019

Evli ve Öfkeli / 2015

Yalan Dünya / 2013

Aşk ve Ceza / 2010

Gökçe Eyüpoğlu'nun Oynadığı Filmler

Kayhan / Sevim / 2018

Batlır / 2017

Kadın İşi: Banka Soygunu / Nermin / 2013

İmkansız Olasılık – TV Filmi / Duygu / 2016

Evlilik Hakkında Her Şey Güneş kimdir? Tülin Ece Yazkan kimdir, kaç yaşında?

  • Gökçe Eyüboğlu
  • Gökçe Eyüboğlu kimdir
  • Gökçe Eyüboğlu evlilik hakkında herşey
  • Gökçe Eyüboğlu yaş
  • evlilik hakkında herşey sanem
  • evlilik hakkında herşey sanem kim
  • evlilik hakkında herşey sanem adı ne
<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Yer siyah gök beyaz! İşte Beşiktaş'ın Galatasaray galibiyetinden en özel kareler

Düzce'nin 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'na kar yağdı

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri