• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
17 Eylül 2021 Cuma 09:33 | Son Güncelleme:

Evlilik Hakkında Her Şey ilk bölüm ne zaman, hangi gün? Evlilik Hakkında Her Şey konusu ne, oyuncuları kimler?

Evlilik Hakkında Her Şey ilk bölüm ne zaman, hangi gün" Evlilik Hakkında Her Şey konusu ne, oyuncuları kimler"

BBC yapımı, The Split dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi için geri sayım başladı. Aile, aşk ve sadakat kavramlarını ön plana çıkarırken boşanmanın kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyen hikayeleriyle Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin fragmanları büyük ilgi gördü. Evlilik Hakkında Her Şey dizisine dair merak edilenlerin tümünü sizler için derledik...

Fox Tv'nin yeni sezon yapımları arasında yer alan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin tanıtımları büyük ilgi görüyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'nun uyarladığı, MF Yapım imzalı dizi için geri sayım başladı. Evlilik Hakkında Her Şey ilk bölüm ne zaman, hangi gün? Evlilik Hakkında Her Şey konusu ne, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları ise tüm dizi takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. İşte tüm detaylar...

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY İLK BÖLÜM NE ZAMAN?

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'nun uyarladığı, MF Yapım imzalı FOX'un yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey 21 Eylül Salı günü saat 20.00'de FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.


EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY KONUSU NEDİR?

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıklarının işleneceği ve bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla "Evlilik Hakkında Her Şey"; aile, aşk ve sadakat kavramlarını ön plana çıkarırken boşanmanın kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyen hikayeleriyle ekrana gelecek.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY OYUNCULARI KİMLER?

Dizinin oyuncu kadrosunda; Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi birbirinden başarılı isimler yer aşıyor.

  • Evlilik Hakkında Her Şey ne zaman
  • Evlilik Hakkında Her Şey hangi gün
  • Evlilik Hakkında Her Şey ilk bölüm
  • Evlilik Hakkında Her Şey konusu
  • Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları
  • hangi diziden uyarlama
<p>Bozkurt'ta selde hasar gören 10 katlı bina iş makinesiyle yıkıldı.</p>

Bozkurt'ta 10 katlı bina böyle yıkıldı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi

Sel felaketinin çevre sorunlarına da yol açan izleri 3 aydır silinemedi