• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
25 Mayıs 2021 Salı 16:11 | Son Güncelleme:

Ev partisinde dayak yediği iddia edilen Yusuf Güney ilk kez konuştu: İddialar asılsızdır

Ev partisinde dayak yediği iddia edilen Yusuf Güney ilk kez konuştu: İddialar asılsızdır

Astral seyahat açıklaması ile uzunca bir süre konuşulan ünlü şarkıcı Yusuf Güney hakkında ortaya bomba bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Marmaris'te bir ev partisine katılan Yusuf Güney, yaşadığı tartışma sonucu darp edildi ve burnu kırıldı. Konuyla ilgili ilk kez konuşan Güney, 'İddialar asılsızdır. Ev partisi de değildi. Çok samimi olduğum arkadaşımın aile evi. Çocuklarının cinsiyetinin belli olduğundan dolayı da davet ettiler beni' dedi.

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney hakkında ortaya atılan iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. Marmaris'te katıldığı bir ev partisinde yaşanan tartışmaya dahil oldu. Fazla kaçırdığı için kavganın büyüdüğü iddia edilirken aldığı darbe sonucu burnu kırılan Güney, rapor aldı.

Yusuf Güney, hakkında çıkan haberlerin ardından Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınına telefonla bağlanıp açıklamalarda bulundu. Yusuf Güney, şunları söyledi:

'İddialar asılsızdır. Ev partisi de değildi. Çok samimi olduğum arkadaşımın aile evi. Çocuklarının cinsiyetinin belli olduğundan dolayı da davet ettiler beni. 10-15 kişilik aile ortamında çocukların da olduğu... Öyle içilmiş falan asılsızdır. Kutlamamızı yaptık bu kadar. Başka hiçbir şey yoktur.'

Yusuf Güney, magazine yansıtıldığı gibi bir kişi olmadığını üstüne basa basa söyledi.

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi