• $8,162
  • €9,7439
  • 457.557
  • 1393.24
29 Mart 2021 Pazartesi 14:54 | Son Güncelleme:

Estetik yaptıran Şeyma Subaşı felaketi yaşadı! Apar topar hastaneye kaldırıldı

Estetik yaptıran Şeyma Subaşı felaketi yaşadı! Apar topar hastaneye kaldırıldı

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile Miami'de kalan ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, burun ve kalça estetiği için operasyon masasına yattı. Uzun bir süredir sosyal medya hesabından paylaşım yapmaması ile dikkat çeken Şeyma Subaşı, iddialara göre geçirdiği operasyonların ardından hastanelik oldu. Acun Ilıcalı, Miami'de annesi ile olan kızı Melisa'yı özel uçağı ile aldırdı ve Dominik'e getirtti.

Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi'ye gönlünü kaptırmasının ardından Miami'ye gitti. Sevgilisinin yanından bir an olsun ayrılamayan Şeyma Subaşı, sosyal medyada sessizleşince takipçilerinin dikkatini çekti.

Hayatının her anını Instagram hesabından takipçileri ile paylaşan Şeyma Subaşı bir süredir hikaye ve post atmıyor. Ne olduğu merak edilirken iddialar arka arkaya geldi.

İddialara göre; Şeyma Subaşı burun ve kalça estetiği ameliyatları geçirdi. Ameliyatların ardından zor durumda kalan Şeyma Subaşı'nın, estetik sonrası burnunun sürekli düştüğü öğrenildi. Eskisinden kötü bir duruma gelen Şeyma Subaşı'nın son estetiği olan kalça operasyonu ise başına bela oldu.

Ünlü bir doktora güvenip kalça estetiği için operasyon masasına yatan Şeyma Subaşı hakkında Gizlikalmasinmag sayfasının iddiasına göre; o ameliyatta da problem çıkması nedeniyle Şeyma Subaşı'nın ayağa kalkamadığı öğrenildi. Hem burun hem popo estetiği kötü geçen Subaşı'nın hastanede olduğu iddia edildi.

Bir diğer iddiaya göre Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı'nın hastanelik olmasının ardından Melisa Ilıcalı'yı özel uçakla aldırıldığı ve Dominik'e getirdi.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü