• $8,3465
  • €9,6728
  • 504.287
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
26 Ağustos 2020 Çarşamba 09:15 | Son Güncelleme:

Esra Erol'da yeni sezon tarihi açıklandı! Esra Erol ne zaman başlayacak?

Esra Erol'da yeni sezon tarihi açıklandı! Esra Erol ne zaman başlayacak"

Gündüz kuşağının sevilen programı Esra Erol'da nın yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Koronavirüs salgınından dolayı pek çok programda olduğu gibi yayına ara verilen Esra Erol'da'nın yayın tarihi araştırılıyor. Hafta iç her gün seyirci karşısına çıkan yapım Esra Erol'da da da kayıplar bulunuyor, küsler barıştırılıyor.

Atv'nin sevilen programı Esra Erol'danın yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 2015 yılından bu yana izleyicisi ile buluşan Esra Erol'un yeni bölümleri için geri sayım başladı. Yeni bölümleri çekilmeyen ve programa corona virüs nedeniyle ara verilen Esra Erol'danın yeniden ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. Esra Erol'da yeni sezon tarihi açıklandı.  

ESRA EROL NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Hafta için her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da yeni sezon tarihi henüz ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak yeni sezonun 31 Ağustos Pazartesi gününden itibaren başlaması bekleniyor.

ESRA EROL KİMDİR?

Esra Erol 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp'te dünyaya geldi ancak aslen Sinoplu. Babası polis olduğu bilinen Esra Erol'un 4 kardeşi var. Kardeşleri Pervin, Filiz, Eda ve Bihter'dir. İlk-orta ve lise öğrenimini Kütahya'da tamamlayan Esra Erol, kız lisesi çini ve seramik mezunu olduktan sonra açık öğretim fakültesini bitirdi. Maltepe Üniversitesi'nden diksiyon-spikerlik kursu alan Esra Erol sonrasında Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.Evlilik programı sunmaya Flash Tv 'de "Desti Izdivaç"adlı programla başlayan Esra Erol ulusal kanallarda kendi ismini taşıyan evlilik programlarının sunuculuğunu üstlendi. Altın Kelebek En İyi Kadın Sunucu ödülünü almıştır. Ali Özbir ile evlidir. 2 çocuk annesidir.

Ali Özbir ile canlı yayında 2010 yılında nikah masasına oturdu. Esra Erol'un çocuklarından ilki İdris Ali 23 Temmuz 2011 tarihinde, ikinci oğlu Ömer Erol ise 2017 yılında dünyaya geldi. 

<p>İzmir'in Seferihisar açıklarındaki depremden en fazla etkilenen Bayraklı ilçesinde 9 binada arama

Doğanlar Apartmanı'nda umutlu bekleyiş... 22 saat sonra anne ve 4 çocuğuna ulaşıldı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Mavi Balina-2020 Davet Tatbikatı başladı

İzmir depremi: Spor dünyası tek yürek