İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.7681
  • 5.51
  • 196.08
  • 92997
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Eşkıya ekibi Mehmetçiğin yanında

Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek için başlatılan “Sanatçı ve Mehmetçik El Ele” etkinliği kapsamında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncuları Hatay’a gitti. 

x

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'e başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na destek için ünlü isimler tarafından oluşturulan 'Sanatçı Mehmetçik El Ele Platformu'nun ikinci heyeti Hatay’a geldi. Tarihi Uzun Çarşı’yı ziyaret edip esnafla bir araya gelen Oktay Kaynarca öncülüğündeki Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Kenan Çoban, Yalçın Hafızoğlu gibi isimler, ellerindeki Türk bayraklarını dağıttı.

HER ŞEY SINIRLARIMIZIN GÜVENLİĞİ İÇİN 

Zeytin Dalı Harekâtı'nın sınırlarımızın güvenliği için yapılması gerektiğinin altını çizen Kaynarca, "Memleketimizin bekası için yapılması gereken bir harekâttı, o yüzden de arkasındayız" diye konuştu. 

Siyasi bir amacımız yok

Kaynarca ardından yaptığı açıklamada "Hiçbir siyasi amaçla gelmedik, tamamen bu platform adı altında buradayız. Herkesle biraz temas edelim, ne olup bitiyor görelim dedik. Ama hiç uzaktan gösterildiği gibi değil, burada herkesin işi gücü yerinde, moraller yüksek. Bir savaş hali anlatılıyor ya, hiç öyle bir durum yok. Buradan da zaten askerlerimizi ziyaret edeceğiz” dedi. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

AK Parti´den sosyal medyayı sallayan bir video daha

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Vahşi doğada ilginç anlar

Dünya Kupası'nda 'UFO paniği'

En Çok Okunanlar