• $8,3833
  • €9,7696
  • 506.711
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
12 Ekim 2020 Pazartesi 11:46 | Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hatice'si Sevinç Kıranlı'yı senaryo hep şaşırttı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hatice'si Sevinç Kıranlı'yı senaryo hep şaşırttı!

Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazz'da Hatice olarak izlemekte olduğumuz Sevinç Kıranlı, böyle bir ekibin içinde olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu dile getirdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hatice'si Sevinç Kıranlı'yı senaryo hep ters köşe yaptı.

Atv'nin 6 sezondur devam eden dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Dizide Hatice karakterine hayat vermekte olan Sevinç Kıranlı da her zaman kendilerinin de şaşırdığı senaryolar geldiğine dikkat çekti.

Oyuncu, “Tahminlerimiz oluyor bizim de oyuncu arkadaşlarımızla. Ama öyle bir ters köşeye yatıyoruz ki, biz de şaşırıp kalıyoruz. Büyük bir zevkle devamını merak ediyoruz. Aynı heyecan yine atv’de devam edecek” dedi.

Dizinin senaryosuna yönelik her zaman ters köşe olduğunu da açık yüreklilikle ifade eden Sevinç Kıranlı, şu sözleriyle dikkat çekti: “Ne tahmin ettiysem çıkmadı. Hep şaşırdım. Seyirci de şaşırdı, oyuncular da şaşırdı. O yüzden en çok bunu öğretti. Öyle çok umduğun gibi, çok kestirmeden gitmiyor hikaye. Her zaman bir sürpriz, her zaman daha büyük bir olayla karşımıza çıkıyor. Hep heyecan dorukta kalıyor hem bizim için hem seyirci için.”

Pandemi döneminde forma giren ve enerjisi de yükselen oyuncu, bu dönem boyunca sıkıntıdan hep mutfakta kaldığını ve ailesini doyurduğunu ifade etti. Oyuncu, spor yapmaya devam ettiğini ve sağlıklı sebze ağırlıklı beslendiğini anlattı.

<p>Editör: Duygu Gecü Yüzseven <a href='mailto:duygu.gecu@turkmedya.com.tr'>duygu.gecu@turkmedya.com

İzmir depreminde son durum nedir?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Karadeniz için sel ve heyelan uyarısı yapıldı

Altın fiyatlarında son durum nedir? 30 Ekim canlı, güncel altın fiyatları ne kadar, kaç TL?