• $8,658
  • €10,1795
  • 488.028
  • 1419.43
26 Temmuz 2021 Pazartesi 13:10 | Son Güncelleme:

Hüseyin Avni Danyal Yargı kadrosuna dahil oldu

Hüseyin Avni Danyal Yargı kadrosuna dahil oldu

ATV ekranlarının fenomen yapımlarından olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde uzun zamandır Tufan karakteri ile izleyici karşısına çıkan Hüseyin Avni Danyal'ın yeni projesi belli oldu. Danyal, Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Yargı dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Oktay Kaynarca ve Ozan Akbaba gibi isimlerin rol aldığı ATV ekranlarının uzun soluklu yapımlarından olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tufan karakterine hayat vermiş olan Hüseyin Avni Danyal'ın yeni projesi açıklandı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Savcı Ilgaz ile avukat Ceylin'in etkileyici hikâyesini beyazcama taşıyacak olan Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin yakında okuma provaları başlayacak. Ali Bilgin'in yönetmen koltuğuna oturacağı projede Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu başrolleri paylaşacak.

Uğur Aslan'ın da kadrosunda olduğu diziye flaş bir transfer yapıldı. Uzun süredir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Tufan rolüne hayat veren Hüseyin Avni Danyal "Yargı" dizisiyle anlaştı. Usta oyuncu yakın zamanda bir kısmı Gökçeada'da çekilen MGX Film imzalı "Daha İyi Bir Yarın" filminde rol almıştı.

<p>Gizli tarih kendi içinde ne saklıyor? Araştırmacı-Yazar Erhan Altunay ve Araştırmacı Yazar Selçuk

İstanbul'dan kalanlar…

Tesla'yı solladı! En uzun menzilli elektrikli otomobil oldu

Kolombiya'nın Taç Mahal'i! büyük ilgi görüyor

Akkuyu Nükleer Enerji Santrali inşaat alanında çalışmalar hızla devam ediyor