• $8,8612
  • €10,4039
  • 501.297
  • 1384.68
6 Haziran 2021 Pazar 09:59 | Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da sürpriz ayrılık! Hızır'ın düşmanı Ali İpin diziye veda ediyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da sürpriz ayrılık! Hızır'ın düşmanı Ali İpin diziye veda ediyor

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin rol aldığı ATV'nin sevilen yapımlarından olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi heyecanını artırarak devam ederken sezon finali bölümünde beklenmedik bir ayrılık yaşanacağı öğrenildi. 199. bölümde sezon finali yapacak olan diziye Hızır Reis'in düşmanı Rıdvan Karadağ'a hayat veren Ali İpin veda ediyor.

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer'in başrollerini paylaştığı ATV'nin reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 199. bölümü ile sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

TV100'ün haberine göre; Sonbaharda 200. bölümle 7. sezonunu açacak olan diziye usta oyuncu Ali İpin veda ediyor. İpin, dizide Hızır Reis karakterine düşman olan bir ailenin reisi olan Rıdvan Karadağ karakterine can veriyordu.

ALİ İPİN KİMDİR?

Ali İpin, 21 Aralık 1955 yılında Ankara'da doğdu. Türk tiyatro oyuncusu. 1975 yılında girdiği Ankara devlet konservatuvarı tiyatro bölümünden 1978 yılında mezun olan Ali İpin, 1981'de Devlet Tiyatrosu'ndan ayrılarak İsviçre'nin Cenevre şehrindeki Conservatoire de Genéve'nin drama bölümüne misafir öğrenci olarak eğitim kariyerine devam etti.

1982 yılında Türkiye'ye dönerek tekrar Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'ne giren Ali İpin, 1985 yılında altı ay süre ile Cenevre'ye gönderildi. Bu süre içinde La Cour des Miracles tiyatrosunda reji asistanlığı yapan sanatçı Devlet Tiyatrosu bünyesinde kırkın üzerinde oyunda rol alıp, 6 oyunda da yardımcı yönetmen olarak görev aldı. Ali İpin, Türkiye'de birçok başarılı dizide rol almıştır.

<p class='MsoNormal'>Gülenay Kalkan, geçen sezon FOX dizisi Yasak Elma'da Feride  karakteriyle izley

'Yasak Elma'dan neden ayrıldığını Akşam'a açıkladı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor