• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
28 Nisan 2021 Çarşamba 09:42 | Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da gözyaşlarına boğan sahne... Savaş Özdemir kadroya veda etti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da gözyaşlarına boğan sahne... Savaş Özdemir kadroya veda etti

ATV'nin sevilen yapımlarından olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27 Nisan salı akşamı 192. yeni bölümü ile ekrana getirildi. Hızır'ın en sevdiği isimlerden olan Tipi, vurularak öldürüldü. Hızır Çakırbey'li Tipi'nin ölümünün ardından büyük üzüntü yaşadı. Senaryo gereği öldürülen Tipi karakterine hayat veren Savaş Özdemir de bu şekilde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna veda etmiş oldu.

ATV'de ekrana getirilen başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil gibi isimlerin rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, 192. yeni bölümü ile 27 Nisan salı akşamı yayınlandı. EDHO'nun ekrana getirilen son bölümünde sevilen bir karakter diziye veda etti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde; Tipi, Rıdvan'ın kardeşi Macit'i boğarak öldürmesinin ardından düşmanların hedefi oldu. Tipi, Rıdvan'ın peşindeyken tuzağa düştü ve mezarlıkta vuruldu. Hızır Çakırbeyli o anlarda mezarlığa geldi. Tipi, Hızır Çakırbeyli'nin kucağında son nefesini verdi.

Tipi karakteri ile çok sevilen Savaş Özdemir, EDHO'dan ayrılmasının ardından veda paylaşımı yaparak şu ifadeleri kullandı:

'Hiç bırakmak istemediler ve inanın, benim içinde çok zor oldu Tipi'yle vedalaşmak. Onu çok uzun bir zaman bedenimde konuk ettim kendi hayat hikayemden çok şey verdim. Fakat artık yorgundum. Hani derler ya vakti geldiğinde sahneden çekilmesini de bilmeli evet zamanı çoktan gelmişti. Bu ışıltılı karakteri benimle buluşturan böylesine güçlü bir projenin baş senaristine çok kıymetli senaryo ekibine, birkaç günde mucizeler yaratan teknik ekibine, sanat, kostüm, makyaj, saç, reji ekibinde harikalar yaratan göremediğiniz ama görseniz çok seveceğiniz bağrınıza basacağınız koca yürekli kahramanlara, beni her konuda her zaman destekleyen ve yanımda olan aileme, güzel sözleriyle beni yüreklendiren arkadaşlarıma, projenin başından bu yana bana kardeşçe desteğini esirgemeyen menajerim sevgili kardeşim Hakan Altut'a. Ve bizleri izleyerek onurlandıran gururlandıran tüm izleyici dostlarıma gönülden teşekkür ederim. Tekrar birlikte olacağımızı umut ediyorum. Sağlık huzur mutluluk ve aydınlık yarınlar bizimle olsun... Hoşça kalın.'

<p>Peki, sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcıları neler bekliyor? 15 Mayıs tarihinden sonra uygulamada

WhatsApp yine gündemde... 15 Mayıs'tan sonra ne olacak?

Engelli genç kızdan annesine ''gelinlikli'' sürpriz

Doğaya salınacak sülünler yumurtadan çıkmaya başladı! işte o anlar

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (08 Mayıs 2021)