• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
22 Haziran 2020 Pazartesi 11:01 | Son Güncelleme:

Eski Survivor yarışmacısı Merve Aydın müjdeyi patlattı: Anne oluyorum!

Eski Survivor yarışmacısı Merve Aydın müjdeyi patlattı: Anne oluyorum!

2015 ve 2015 yıllarında katıldığı Survivor yarışmasıyla yıldızı parlayan milli atlet Merve Aydın, anne olacağını duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Aydın, "Ben anne oluyorum! Dualarınızı eksik etmeyin" ifadelerini kullandı.

Adını katıldığı Survivor yarışmasıyla Türkiye'ye duyuran milli atlet Merve Aydın, 2018 yılında Mehmet Akif Filiz ile nikah masasına oturmuştu. İki yıldır mutlu bir evlilik sürdüren çiftten güzel haber geldi. 30 yaşındaki Aydın, sosyal medya hesabından anne olacağını duyurdu.

17 haftalık hamile olduğu öğrenilen Merve Aydın, eşine sarıldığı ve elinde ultrason görüntüleri olduğu fotoğrafı şu not ile yayınladı:

"Kaç ay sonunda sizleri de heyecanıma ortak ettiğim için çok mutluyum. Çok zorlu bir süreç̧ geçirdim ama çok şükür bebeğim ve ben iyiyiz. Gerçekten ne yazmam gerektiğini bilmiyorum... Bilsem de o tarifsiz duyguları nasıl yazacağımı bilmiyorum. Tek bildiğim bir şey var, o da ben ANNE oluyorum. Dualarınızı eksik etmeyin. Allah'ım, tüm evlat sahibi olmak isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin. Sizleri seviyorum."

İKİ KEZ SURVİVOR'A KATILDI

Türkiye'yi yurtdışında başarıyla temsil eden Merve Aydın, 2014 ve 2015 yıllarında Survivor yarışmasına katıldı. Hızıyla tüm dikkatleri çeken Aydın, 2013 yılında 3. 2015 yılında ise finale kalıp ikinci oldu.

<p>Dr. Okan Güray Bülbül konuya ilişkin Duygu Gecü Yüzseven'e şöyle anlattı:</p><p>Çalışma ha

Çalışma hayatında aşı nasıl teşvik edilir?

İzmit Körfezi'nden 100 ton deniz salyası temizlendi

NASA'nın Mars aracının keşfettiği ilginç kaya şaşkınlık yarattı

'HES' koduyla girilen kumarhanelere operasyon! 1 milyon 57 bin TL ceza kesildi