• $8,2455
  • €10,0351
  • 485.046
  • 1441.33
10 Mart 2021 Çarşamba 00:06 | Son Güncelleme:

Eski model Karahan Çantay hayatını kaybetti!

Eski model Karahan Çantay hayatını kaybetti!

'Mr.Turkey 95' yarışmasına katılarak Türkiye'nin ilk erkek güzeli seçilen ve uzun süre önce Tayland'a yerleşen Karahan Çantay yaşamını yitirdi. Çantay, ölümünden uzun süre önce Türkiye'yi terk ederek yurt dışına yerleşmiş ve Tayland'da matematik öğretmenliği yapmaya başlamıştı. Adı Sibel Can'la aşk dedikodularına karışan Çantay'ın motor kazasında hayatını kaybettiği öğrenildi.

90 yıllarda modellik yapan Karahan Çantay yaşamını yitirdi. Taylan'da öğretmenlik yapan ve uzun süredir orada yaşayan Karahan Çantay'ın trafik kazası sonrası hayatını kaybettiği öğrenildi. 'Mr.Turkey 95' yarışmasına katılarak Türkiye'nin ilk erkek güzeli seçilen Çantay'ın bir dönem adı Sibel Can ile anılıyordu. Çantay'ın naaşının 2 gündür morgda yakınları tarafından alınması bekleniyor.

"MOTOR KAZASINDA VEFAT ETTİ"

Yapımcı Erol Köse de, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda 1995'te katıldığı yarışma ile adını duyuran Karahan Çantay ile ilgili açıklamada bulundu. Köse paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Karahan Çantay, Tayland'da motorla trafik kazasında vefat etti. Orada matematik öğretmeniymiş, cenazesi 2 gündür alınamamış oradan" ifadelerini kullandı.

ADI SİBEL CAN'LA AŞK DEDİKODULARINA KARIŞMIŞTI

Karahan Çantay, ODTÜ Matematik Bölümü son sınıfta öğrenciyken 'Mr.Turkey 95' yarışmasına katılarak Türkiye'nin ilk erkek güzeli seçildi. Sibel Can ile ilk tanışması final gecesi oldu. Tacını giydiren Can'ın daha sonra bir klibinde oynadı. Çantay'ın o dönemde Sibel Can'ın Hakan Ural'la olan evliliğinin bitmesine neden olduğu iddia edilmişti.

<p>Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Murat Kırık merak edilenleri A

'20'li yaş challenge' akımının perde arkasında ne var?

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi