• $8,059
  • €9,6736
  • 461.675
  • 1408.5
20 Ocak 2021 Çarşamba 22:20 | Son Güncelleme:

Eski günleri özlediğini söyleyen Gülben Ergen'den yıllar sonra gelen Seren Serengil itirafı! İlk kez konuştu...

Eski günleri özlediğini söyleyen Gülben Ergen'den yıllar sonra gelen Seren Serengil itirafı! İlk kez konuştu...

Gülben Ergen uzun yıllardır kavgalı olduğu Seren Serengil hakkında ilk kez konuştu. Okan Bayülgen'in programına konuk olan ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in yaptığı açıklamalar magazin gündemine bomba gibi düştü. 1990 yılında gazinoda birlikte çalışan Serengil ve Ergen son yıllarda aralarındaki kavgalarla gündeme geldi.

Gülben Ergen, Okan Bayülgen'in programına konuk oldu. Yıllardır Seren Serengil ile olan kavgası ile gündeme gelen Gülben Ergen herkesi şaşırtacak açıklamalarda bulundu. 1990 yıllarında birlikte çalışan ikilinin daha sonra karşı karşıya gelmesi yıllar boyu süren bir tartışmayı da beraberinde getirdi. Serengil'in ismini ağzına almak istemeyen Ergen yıllar sonra ilk kez konuştu.  

Okan Bayülgen’in Nokta programında çarpıcı açıklamalarda bulunan Gülben Ergen bazı sorularda sinirlendi ve gerildi. Bayülgen, yıllardır devam eden Seren Serengil ve Gülben Ergen kavgasını dile getirmekten çekinmedi. Ergen’e gazinolarda sahne aldığı dönemle ilgili sorular soran Bayülgen, herkesin merak ettiği sorulara açıklık getirdi.

Gülben Ergen, o dönemde Seren Serengil’in alt kadrosunda sahne alıyordu. Okan Bayülgen, Seren Serengil’in adını geçirmeden şu soruyu sordu: “Sen kimin altındaydın?“

Gülben Ergen, uzun süre Seren Serengil’in adını ağzına almamak için lafı dolandırdı. Ünlü şarkıcı, uzun uzun çalıştığı başka isimlerden bahsetti. Hatta konuyu çevirmek için başka gazinolarda çalışan isimlerden bile bahsetti. Okan Bayülgen, “Asıl ismi söylemiyor bak” diyerek doğrudan “Seren Serengil assolistti, sen assolist altı değil miydin” diye sordu.

Gülben Ergen, bunu doğrulasa da Okan Bayülgen’e yetmedi! Usta sunucu Seren Serengil’le ilgili soruyu birkaç kez tekrarlayınca Gülben Ergen’in sabrı taştı. Şakayla karışık, “İlla beş kez söyletecek o adı, tüm çabası bu” diyen Ergen, yine kurtulamadı!

“ÇOK GÜZEL GÜNLERDİ”

Okan Bayülgen, ikilinin gazino günleriyle eğlenmeye devam etti. “Seren Serengil’in altında çalışsam çok zorlanırdım” diyen Bayülgen’e ünlü şarkıcının yanıtı ise şok eden cinstendi! Meğer Gülben Ergen o günleri hiç de kötü hatırlamıyormuş. Gülben Ergen, “Zor günler değildi, çok güzeldi. Hatta ilk çıkışımdı galiba” diyerek o günleri andı.


Haberin Özeti

Gülben Ergen, uzun yıllardır kavgalı olduğu Seren Serengil hakkında ilk kez konuştu.

DETAY
• Okan Bayülgen, konuğu Gülben Ergen'i "Seren Serengil'in alt kadrosunda sahne aldığı dönem" hakkında sıkıştırdı.
• Seren Serengil'in adını anmamak için lafı dolandıran Gülben Ergen'in üzerine giden Okan Bayülgen, "Seren Serengil assolistti, sen assolist altı değil miydin?" dedi.
• Gülben Ergen, şakayla karışık "İlla beş kez söyletecek o adı, tüm çabası bu." dedi.
• Okan Bayülgen'in "Seren Serengil'in altında çalışsam çok zorlanırdım." sözüne yanıt veren Gülben Ergen, uzun süredir kavgalı olduğu Serengil'le ilgili "Zor günler değildi, çok güzeldi." diye konuştu.
<p>Belarus'ta askeri darbe planladığı iddia edilen kişilerin videosu ortaya çıktı. Belarus'ta gizli

Belarus'ta gizli kamera ile kayda alındı: 1 numaralı görevin onu ortadan kaldırmak

ABD'de araç çalan hırsız, polis tarafından vuruldu

Ankara semalarındaki flamingoların görsel şöleni ilgi çekiyor

İstanbul'da gece çamur yağdı, vatandaşlar soluğu oto yıkamacılarda aldı