• $8,754
  • €10,3906
  • 495.67
  • 1391.06
07 Mayıs 2021 Cuma 17:54 | Son Güncelleme:

Eski eşler düşman oldu... Emina Jahovic velayet ücretini düşürmek isteyen Mustafa Sandal'a ateş püskürdü

Eski eşler düşman oldu... Emina Jahovic velayet ücretini düşürmek isteyen Mustafa Sandal'a ateş püskürdü

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ve Emina Jahovic 9 yıllık evliliklerini 3 yıl önce noktalama kararı aldı ve yollarını ayırdı. İkili arasında sular durulmazken nafaka nedeniyle yeniden sorunlar alevlendi. Sandal, pandemi dönemi nedeniyle nafakayı düşürmek için mahkemeye başvurmaya hazırlanıyor. Emina Jahovic, dava haberini almasının ardından Sandal'ın kendisine 740 bin TL borcu olduğunu söyledi.

Mustafa Sandal ve Emina Jahovic, 2008 yılında nikah masasına otururken bu evliliklerinden 2 çocuğu dünyaya geldi. Ancak çift 2018 yılında evliliklerini tek celsede bitirirken çocukları için bir araya gelmeye devam etti.

Nafaka nedeniyle aralarındaki dostluk bozulan ikiliden Jahovic, 26 ay boyunca nafaka almadığı gerekçesi ile Mustafa Sandal'a icra takibi başlattı. Sular durulmazken bir hamle de Mustafa Sandal'dan geldi.

Pandemi süreciyle beraber zor günler geçirdiğini ifade eden Mustafa Sandal'ın aylık 25 bin TL olan nafakayı 10-15 bin TL'ye düşürebilmek için mahkemeye başvuracağı iddiası Emina Jahovic'i sinirlendirdi. Emina Jahovic, Sırbistan'daki gazetelere verdiği röportajda Sandal'ın 26 ay boyunca ödeme yapmadığını nafaka borcunun 740 bin TL olduğunu ileri sürdü.

Emina Jahovic açıklamasında şunları söyledi: 'Şu anda söylediği gibi krizde olmadığını biliyorum. Davamın sonuna kadar arkasındayım ve Türk adaletine güvenim tam. Adaletin yerini bulacağına inanıyorum. Mahkemede sadece kendim için değil benimle aynı durumda olan eşlerinden boşanmış tüm kadınlar için savaşıyorum'

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumunun açılışında, 'Uluslararası toplum salgını

Başkan Erdoğan: Uluslararası toplum iyi bir imtihan veremedi

Haftanın Fotoğrafları (12 Mayıs - 18 Haziran 2021)

Onları hiç böyle görmediniz! İşte hayvanların birbirinden komik halleri

Bu balık 100 yıl yaşıyor, hamileliği 5 yıl sürüyor