• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
30 Eylül 2021 Perşembe 17:53 | Son Güncelleme:

İbrahim Tatlıses'ten Adalet Tatlı'ya sert cevap

İbrahim Tatlıses'ten Adalet Tatlı'ya sert cevap

"İdo ve Melek Zübeyde dışında hiçbir çocuğumun düğününden haberim olmadı" açıklaması ile dikkat çeken İbrahim Tatlıses'e eski eşi Adalet Tatlı "Babalık vazifesini yapmadı" sözleri ile tepki gösterdi. Adalet Tatlı'nın açıklamasının ardından yeni söylemlerde bulunan Tatlıses, sessizliğini bozdu.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda "İdo ve Melek Zübeyde dışında hiçbir çocuğumun düğününden haberim olmadı" açıklamasında bulunurken gündeme geldi.

Tatlıses'in eski eşi Adalet Tatlı da ünlü türkücünün açıklamalarına sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla sert cevap verdi.

Adalet Tatlı, paylaşımında "Yapılan röportajda İbrahim Bey'in sadece Melek Zübeyde ve İbrahim'in (İdo) evliliğinden haberi olduğunu, diğer çocuklarının evliliğinden haberi olmadığını söylemesinin gerçekle hiçbir alakası yoktur. İbrahim Bey'in söylediğinin aksine her üç çocuğumun evliliğinden haberi vardı. Fakat babalık vazifesini ne yazık ki, evliliklerinde yapmadı ve yapamadı. Oğlum Ahmet Salim'in ilk evliliğinde kendisini bizzat ben aradım. İstanbul'da evi düzdük ve Şanlıurfa'da yapılacak düğün hazırlığını tarihine bildirdik. Bahaneler bularak düğüne gelmedi. Düğün günü aramadı ve daha önceden de sonradan da hiçbir yardımda bulunmadı." ifadelerini kullanırken oğlu Ahmet'ten de destek geldi.

Tatlıses, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla eski eşi ne cevap verdi. Tatlıses, şu ifadeleri kullandı:

"Tabi İbrahim Tatlıses geri geldi. İpime sarılan sarılana, o ipi kesersem herkes yere çakılır uyarayım. Aslında muhatap bile olmak istemiyorum ama bir cevap vermekte gerekiyor ki herkes haddini bilsin."

Fahriye Evcen setten ilk pozlarını paylaştı

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kültür ve  Turizm Bakanlığınca tarihi,  kültürel, mimari, ekonom

Beyoğlu dünya sahnesine çıkıyor

Dünyanın yeraltı kaynakları zengini ülkesi hangisi? Türkiye kaçıncı sırada?

Selimiye Meydanı kazılarında Roma döneminden kalma aile mezarlığı bulundu

Binlerce yıllık oluşum yok olma sürecini yaşıyor