• $7,8802
  • €9,3439
  • 465.681
  • 1314.25
25 Ekim 2020 Pazar 23:26 | Son Güncelleme:

Eser Yenenler koronavirüse mi yakalandı? Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında?

Eser Yenenler koronavirüse mi yakalandı" Eser Yenenler kimdir, kaç yaşında"

Eser Yenenler koronavirüse yakalandığını resmi hesabından duyurdu. Oyunculuk ve program sunuculuğu yapan Eser Yenenler yaptığı açıklamada kovid-19 testinin pozitif çıktığını söyledi. Eser Yenenler'den koronavirüs açıklaması...

Eser Yenenler'den koronavirüs açıklaması geldi.  Sosyal meyda hesabından yaptığı açıklamada Eser Yenenler, Çok dikkat etmeme rağmen Kovid-19 testim pozitif çıktı. Ama çok şükür hafif semptomlarla geçiriyorum." dedi. 

ESER YENENLER KORONAVİRÜSE Mİ YAKALANDI?

Eser Yenenler'in resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama şu şekilde;

"Çok dikkat etmeme rağmen Kovid-19 testim pozitif çıktı. Ama çok şükür hafif semptomlarla geçiriyorum. Kuzey ve Berfu negatif, İzmit’te ailesinin yanında. Ben kendimi izole edip gerekenleri yapıyorum. Daha ağır geçirenlere acil şifalar diliyorum. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim."

ESER YENENLER KİMDİR?

Eser Yenenler 14 Şubat 1984'te Bursa'da doğdu. Oyuncu, yazar ve sunucu olarak tanıdığımız Eser Yenenler11 yaşında tiyatroya başladı. İlk ve ortaokulu doğduğu Bursa'da okuyan Yenenler, liseyi de Bursa'da, Gazi Anadolu Lisesi'nde okudu.Daha sonra da Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. İki ablası vardır. 6 yaşındayken babası vefat etmiştir.

<p>ABD'nin New York Valisi Andrew Cuomo, koronavirüs kısıtlamalarına rağmen bir sinagogda binlerce k

ABD'de düzenlenen 7 bin kişilik sinagog düğününe tepki

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Babasının emanet bıraktığı 1955 model otobüse özenle bakıyor

Sarıyer'de taksi evin salonuna girdi