• $8,0591
  • €9,6654
  • 452.006
  • 1410.72
05 Şubat 2021 Cuma 09:34 | Son Güncelleme:

Esat Yontunç kimdir, kaç yaşında? Esat Yontunç aslen nereli, eşi kim?

Esat Yontunç kimdir, kaç yaşında" Esat Yontunç aslen nereli, eşi kim"

Acun Ilıcalı'nın ortağı ve yakın dostu Esat Yontunç'un annesi hayatını kaybetti. Esat Yontuç'un annesinin vefat ettiğini ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Instagram'dan duygusal bir paylaşımla duyurdu. Esat Yontunç kimdir, kaç yaşındadır? Esat Yontunç aslen nerelidir? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte Esat Yontunç hakkında tüm merak edilenler...

Acun Ilıcalı ile hem çocukluk hem de yol arkadaşı olan Esat Yontunç'un annesi hayatını kaybetti. Bu üzücü haberi Ilıcalı sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımla duyurdu. Bu haberin ardından Esat Yontunç kimdir, kaç yaşındadır? Esat Yontunç aslen nerelidir? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu.

ESAT YONTUNÇ KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Esat Yontunç 1969 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini önce Moda Koleji ardından da İstanbul Üniversitesi'nde tamamlayan Esat Yontunç Acun Ilıcalı ile çocukluk arkadaşıdır. Öyle ki, Acun Ilıcalı trafik kazası sonucu annesi ve babasını kaybedince bir sene kadar Yontunçların evinde kalmıştır.

Acun Ilıcalı ile hem iş hem de arkadaşlık bağı bulunan Esat Yontunç, Acun Ilıcalı'yı ekranlara kazandıran Acun Firarda adlı programda kameraman olarak çalışmıştır. İş ilişkileri boyunca birlikte yol alan Esat Yontunç ve Acun Ilıcalı Acun Medya şirketini de birlikte kurmuştur.

Esat Yontunç hem Acun Medya şirketi ortağıdır hem de TV 8 kanalında yayınlanan Survivor başta olmak üzere birçok programın yapımcısıdır.

ESAT YONTUNÇ EŞİ KİMDİR?

Esat Yontunç 2008 yılında Sine İçli ile evlenmiş 2010 yılında ise boşanmıştır. Güzel sunucu Burcu Esmersoy ile de bir süre birliktelik yaşayan Esat Yontunç, modacı Hande Gülşen ile uzun zaman beraber olduktan sonra evlenmiştir.

<h3>ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ 18 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 20:45'TE OYNANACAK</h3><p>TFF, Beşiktaş ile

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Tarihe tanıklık eden birbirinden çarpıcı fotoğraflar

Her gün 2 fincan yoğurt tüketirseniz ne oldu? işte şaşırtıcı sonuç

Karayipler'de volkan patlaması: Yanardağı'nın neden olduğu kül tabakası hayatı zorlaştırdı