• $8,6685
  • €10,1723
  • 491.693
  • 1407.46
3 Haziran 2021 Perşembe 15:18 | Son Güncelleme:

Erkin Koray isyan etti... Şarkılarını izinsiz kullananlara sert çıktı

Erkin Koray isyan etti... Şarkılarını izinsiz kullananlara sert çıktı

Türk müziğinin usta isimlerinden olan Erkin Koray, sosyal mecralarda şarkılarını izinsiz kullananlara Instagram hesabından yaptığı paylaşımla isyan etti. Koray, paylaşımında 'YouTube veya benzeri ortamlarda; benim müziklerimi öyle kafalarına estiği gibi koyan kişiler, bundan sonra ekibim koyduğunuz videoları rapor edecek. Sakın, ‘ekmek param' filan gibi saçma sapan savlarla gelmeyin.' ifadelerini kullandı.

Anadolu rock müziğinin usta isimlerinden olan ve unutulmaz eserlere imzasını atan Erkin Koray, şarkılarını izinsiz kullananlara sosyal medya hesabından sitem etti.

Büyük harflerle 'Uyarı' paylaşımında bulunan Erkin Koray, şu ifadeleri kullandı: 'YouTube veya benzeri ortamlarda; benim müziklerimi öyle kafalarına estiği gibi koyan kişiler, bundan sonra ekibim koyduğunuz videoları rapor edecek.

'SAÇMA SAPAN SAVLARLA GELMEYİN'

Sakın, 'ekmek param' filan gibi saçma sapan savlarla gelmeyin. 'Benim ekmeğimi ve emeğimi çalıp yemek mi senin ekmek paran oluyor?' diye sorarım ben de o zaman! Size 4 gün müsaade. 7 Haziran Pazartesi günü başlanacak. Ayrıca son yıllarda, tamamen hukuksuz bir şekilde çıkan LP'lerin sahiplerini de mahkemeye vereceğim'

<p>İstanbul Kartal'da 3 gün önce  ailesinin polise kayıp başvurusunda bulunduğu 16 yaşındaki Arda Yu

Kayıp genç ormanda ölü bulundu

Bodrum'un suyunu karşılayan Mumcular Barajı yüzde 10'luk seviyenin altına düştü

İETT tarihinin aynı hatta çalışan ilk şoför çifti

Van Gölü'nde binlerce yıllık mikrobiyalitler görüntülendi