• $ 5,7722
  • € 6,3612
  • 270.907
  • 103972
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Erkenci Kuş'un yıldızı Can Yaman sessizliğini bozdu

Geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir'le tatil yaptığı öne sürülen Can Yaman, daha sonra İtalya'da ortaya çıkmıştı. Hayranlarının İtalya'da yoğun ilgi gösterdiği Yaman, kalabalığın sahte olduğuyla ilgili çıkan haberler karşısında sessizliğini bozdu.

Erkenci Kuş dizisinin final yapmasının ardından Demet Özdemir ile tatile çıktığı iddia edilen Can Yaman, yönetmen Ferzan Özpetek'in davetlisi olarak İtalya'ya gitti. Napoli şehrinde hayranlarıyla bir araya gelen Yaman, o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Görüntülerde çok sayıda hayranının yakışıklı oyuncu ile fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarışması dikkat çekti. Bunun üzerine bazı sosyal medya kullanıcıları görüntüler için, ‘reklam yapıyor, o insanlar para karşılığında oraya gelmiş’ yorumunda bulundu.

AÇIKLAMA YAPTI

Bu yorumlar üzerine sosyal medya hesabından bir açıklamada bulunan Can Yaman, İtalya'da kendisine gösterilen yoğun ilginin nedenini şu sözlerle dile getirdi: "Bu arada İtalya’da bu kadar sevilmemin başlıca sebebi, şu anda televizyonda yayınlanmakta olan önceki dizim 'Dolunay'. 'Erkenci Kuş' şu anda burada YouTube’dan altyazılı bir şekilde takip ediliyor ve daha az biliniyor. Umarım 'Dolunay' gibi o da kısa bir süre içerisinde televizyonda olur."


<p>Türkiye´nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve

Milli Savunma Bakanlığı: SAS Timlerimiz Tarafından Etkisiz Hale Getirildi

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Avustralya'da çıkan orman yangınları havadan görüntülendi

Dünyanın en pahalı yedekleri