• $ 5,7015
  • € 6,2885
  • 274.923
  • 100575
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Erkan Erzurumlu ile evlenecek olan Ziynet Sali kesenin ağzını açtı

Erkan Erzurumlu ile 15 Eylül'de nikah masasına oturacak olan Ziynet Sali, düğün için kesenin ağzını açtı. İddiaya göre Sali, misafirleri için otel kapatacak ve düğün masrafları için cebinden 300 bin lira çıkacak.

Ünlü şarkıcı Ziynet Sali, kendisinden 10 yaş küçük gitaristi ile 6 aylık aşkını nikah masasına taşımaya hazırlanıyor. 15 Eylül'de dünyaevine girecek olan Sali, bonkör çıktı. Erzurumlu ile memleketleri Kıbrıs'ta evlenecek olan 44 yaşındaki popçu, düğün için kesenin ağzını açtı.

HER DETAYI DÜŞÜNÜYOR

Düğün hazırlıklarıyla ilgilenen Ziynet Sali, şu sıralar Kıbrıs'taki organizasyon şirketleriyle tek tek görüşüyor. Aşkıyla bir plaj düğününde evlenmeyi hayal eden sanatçı, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor. Sali, düğününe İstanbul'dan katılacak dostlarının rahatı için hiçbir detayı atlamadı. Popçu, iddiaya göre misafirlerinin konaklama masraflarını kendi üstlendi.

300 LİRAYI GÖZDEN ÇIKARDI

Kıbrıs'taki birkaç otelle görüşen Sali, iddiaya göre 150 odalı bir oteli iki günlüğüne kapatmayı planlıyor. Erzurumlu'nun elini cebine attırmayan Sali'nin organizasyon ve otel için 300 bin lirayı gözden çıkardığı da konuşulanlar arasında. (Takvim)

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde, ülkenin

Rus Pilotlardan TEKNOFEST´te Nefes Kesen Gösteri

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Spor yazarlarından çarpıcı yorumlar! Beşiktaş'ta neler oluyor?