İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.6422
  • 5.4742
  • 192.99
  • 103.327
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Erhan Çelik'in yeni sevgilisi Elif Dürüst kimdir nereli kaç yaşında?

Erhan Çelik'in dört ay aradan sonra yeni bir aşka Elif Dürüst’le başladığı iddia ediliyor. İddianın sahibi ise Seren Serengil...Serengil Duymayan Kalmasın programında bombayı patlattı. Erhan Çelik, boşanmasının ardından dört ay geçtikten sonra Elif Dürüst’le yeni bir aşka başladı. Erhan Çelik'in yeni sevgilisi Elif Dürüst kimdir nereli kaç yaşında işte detaylar

x

Gülben Ergen'le olan evliliğini geride bıraktığımız yıl aralık ayında sonlandıran Erhan Çelik yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü sanatçı Gülben Ergen'le olan evliliğini geçtiğimiz yıl aralık ayında sonlandıran ünlü gazeteci Erhan Çelik yeni bir aşka yelken açtı. Erhan Çelik'in yeni sevgilisi ünlü sosyetik güzel Elif Dürüst...  Erhan Çelik, boşanmasının ardından dört ay geçtikten sonra Elif Dürüst’le yeni bir aşka başladı. İlişkilerinin temelini anadolu yakasında bir balıkçıda atan ikili, başbaşa oturduğu mekandan ayrı bir şekilde çıktı. Duymayan Kalmasın’da Seren Serengil’in açıkladığı bu ilişki henüz o kadar yeni ki sadece ikilinin yakın çevresi biliyor. Balıkçıda son derece samimi bir sohbet yapan ikiliden Erhan Çelik, birlikteliğin başlamasının hemen ardından sosyal medya hesabından ‘Bugün günlerden mutluluk’ notunu paylaştı. 

Gülben Ergen’in eski kocası Erhan Çelik, Elif Dürüst ile görüntülendi

Geçtiğimiz Nisan ayında Anadolu Yakası’nda bir balıkçıda bir araya gelen Elif Dürüst ile Erhan Çelik’in baş başa yemek yediği iddia edilmiş ve bu iddia magazin kulislerini sallamıştı. Bir magazin programında ortaya atılan dedikodu fotoğrafların çıkmasıyla birlikte kanıtlandı.

“EN SAKİN MASANIZI İSTİYORUM”

Otelin içerisinde bulunan bir restoranda baş başa yemek yiyen sevgililer, mekana ayrı ayrı geldi. Garsonlara “En sakin masanızı istiyorum” diyen Dürüst ve Çelik romantik bir akşam yemeğinin ardından otelden ayrıldı. Erhan Çelik geride bıraktığımız yılın aralık ayında Gülben Ergen’le olan evliliğini sonlandırmış ve sadece dört ay sonra Elif Dürüst’le yakınlaştığına dair haberler ortaya atılmıştı. Bu ilişkinin evliliğe gidip gitmeyeceği ise şu anda belirsizliğini koruyor. Çiftin sık sık Elif Dürüst’ün evinde bir araya geldiği de magazin kulislerinde konuşulan iddialar arasında.

Elif Dürüst ile ilgili görsel sonucu

ELİF DÜRÜST KİMDİR?

1970’te İstanbul’da dünyaya geldi. Babası iş adamı ve sanayici Ekrem Dürüst, annesi ev hanımı Gül Dürüst‘tür. İlkokulu Özel Kalamış İlkokulu’nda ortaokul ve liseyi Notre Dame de Sion‘da tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü‘nü bitirdi.

PSİKOLOJİ ÜZERİNE YÜKSEK LİSANS YAPTI

1996 yılında Habitat II projelerinde yer aldı. 2005 yılında Newport University’de Davranış Bilimleri ve Maltepe Üniversitesi’nde Psikoloji yüksek lisansına başladı. 2007 yılında İstanbul’da Aralık Derneği‘ni kurdu. 2007 yılından günümüze, kurucu ve başkan olarak bir çok sosyal projede yer aldı. Psikoloji ve davranış bilimleri üzerine yüksek lisans yaptı.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Manchester United´in yıldız futbolcusu Paul Pogba umreye gitti. Yıldız futbolcu Kabe´den çektiği bir

Paul Pogba Kabe´den milyonlara böyle seslendi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Geçici personel olan 4C'lilerden 4B'e statüsüne geçenler maaşını bundan böyle peşin alacak

En Çok Okunanlar