• $7,9373
  • €9,388
  • 485.784
  • 1198.32
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
27 Temmuz 2020 Pazartesi 13:15 | Son Güncelleme:

Barbaros dizisinin konusu nedir? Engin Altan Düzyatan'ın yeni dizisi Barbaros ne zaman başlayacak?

Barbaros dizisinin konusu nedir" Engin Altan Düzyatan'ın yeni dizisi Barbaros ne zaman başlayacak"

Barbaros dizisi için Engin Altan Düzyyatan ile anlaşıldı. Daha önce Çağatay Ulusoy'un adı geçen dizi için baş rol değişikliğine gidildi. Dizi TRT 1 ekranlarından seyirci ile buluşacak. Barbaros dizisinin çekimleri için ise temmuz ayında başlayacağı bildirilmişti.

Ekranların yeni soluklu dizisi Barbaros TRT 1'de yayınlanacak. Yapımcılığını ES Yapım'ın üstlendiği dizi için Çağatay Ulusoy'la anlaşma sağlanmıştı fakat baş rol oyuncusunda değişikliğe gidildi. Engin Altan Düzyatan Barbaros dizisinde olacak.

BARBAROS NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Engin Altan Düzyatan'ın yeni dizisi Barbaros için heyecanlı bekleyiş sürüyor. TRT 1 ekranlarından seyirci ile buluşacak olan dizinin yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Korona virüsü salgını nedeniyle çekimlerine ara verilen Barbaros için temmuz ayı itibariyle yeniden set çalışmalarının devam edeceği duyurulmuştu. Dizinin yayın tarihi ile ilgili resmi bir açıklama yapıldığında güncel bilgiler haberimizin içerisine eklenecektir.

BARBAROS DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizide Osmanlı Dönemine bir zamanlar damga vurmuş isim olan Barbaros Hayrettin Paşa anlatılacak. Payitaht Abdülhamid dizisinin yapımcısı olan ES Yapım, Barbaros ile yeniden tarihi bir diziye imza atmaya hazırlanıyor.

Kaptan-ı Derya unvanıyla bilinen Barbaros Hayrettin Paşa'nın maceralarını anlatacak olan dizinin çekimlerine salgın nedeniyle ara verilmişti. Herhangi bir aksilik olmadığı takdirde dizi çekimleri Temmuz ayı itibariyle yeniden başlayacağı bildirilmişti.

Barbaros'un senaryosunu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz yazacak. Yönetmen koltuğunda ise Taylan Biraderler'i göreceğiz.

Barbaros dizisinin oyuncu kadrosu ise henüz netleşmedi. Oyuncuların kesinleşmesi halinde bilgilendirmeleri haberimizin içerisine ekleyeceğiz.

<p>Kurgu: <a href='mailto:can.yildiz@turmedya.com.tr'>can.yildiz@turmedya.com.tr</a></p><p>Editör: <

'İYİ Parti'nin HDP'yi desteklediği gizli kalmaz'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye ateş gücünü dünyaya gösterdi! İşte Ateş Serbest-2020 faaliyetinden ilk kareler

Otomobil markalarının amblemlerinin gizli anlamları