• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
02 Ocak 2021 Cumartesi 17:07 | Son Güncelleme:

En yakınını toprağa verdi... Hakan Hatipoğlu'nun vedası yürekleri dağladı

En yakınını toprağa verdi... Hakan Hatipoğlu'nun vedası yürekleri dağladı

Var mısın Yok musun? yarışması ile adını duyuran ve daha sonra Survivor yarışmasına katılarak popülerliğini artıran Hakan Hatipoğlu'nun dedesi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Hatipoğlu, acı haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu. Vefat haberini görenler taziye mesajları gönderdi.

Acun llıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun? yarışması ile adını duyuran daha sonra Survivor yarışmasına katılarak Acun Medya bünyesinde kariyerine sunucu olarak devam eden Hakan Hatipoğlu'nun yarışmalarında adını duyuran ve sonrasında TV8'de sunuculuk yapmaya başlayan Hakan Hatipoğlu'nun 93 yaşındaki dedesi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Acı haberi Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Hatipoğlu, '93 yaşındaki canım dedem, pamuk dedem ani bir şekilde Covid-19'a yenik düştü. Bende emeği çoktur. Dede torun olmanın ötesinde farklı bir ilişkimiz vardı. Sevginin her şeyi çözebileceğini ben ondan öğrendim. O beni evlat gibi sevdi ben onu babam gibi. Belki de o yüzden Lila'ya hep senin bana baktığın gözlerle bakıyorum dedem benim. Seni çok seviyorum. Çok özleyeceğiz seni. Mekanın cennet olsun canım benim. Çok üzgünüm' ifadelerini kullandı.

Hatipoğlu'nun paylaşımına Hasan Yalnızoğlu, Uğurkan Erez, Berkan Karabulut, Yiğit Dikmen, Gurur Aydoğan ve Ersin Düzen gibi ünlü isimler taziye mesajı gönderdi.

<p>HDP Esenyurt ilçe binasında asılı, terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın afiş ve posterleri

HDP binasına baskın

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kilo vermek için iştah kapatan besinler

En kötü yıl gerçekten 2020 mi? Bilim insanları, 536 yılına işaret ediyor