• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
28 Ekim 2020 Çarşamba 17:24 | Son Güncelleme:

En Şık Benim programı kaldırıldı mı, neden yok? En Şık Benim final mi yaptı?

En Şık Benim programı kaldırıldı mı, neden yok" En Şık Benim final mi yaptı"

Tv8 ekranlarında yayınlanan Raşit Bağzıbağlı ile En Şık Benim programı hafta içi hergün saat 18:00'de yayınlanıyordu. Ancak dün ve bugün program saatinde ekranlara gelmedi. MasterChef Türkiye'nin daha erken saatte başlaması ve En Şık Benim'in yayınlanmaması üzerine izleyiciler "En Şık Benim neden yok?" sorusunun yanıtını araştırmaya başladı.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Raşit Bağzıbağlı ile En Şık Benim programı hafta içi her gün Doya Doya Moda ile MasterChef Türkiye programları arasında ekranlara geliyordu. Ancak dün ve bugün programın yayın saatinde yayınlanmaması ve MasterChef Türkiye'nin daha erken saatte başlaması ile izleyiciler programın neden yayınlanmadığını araştırmaya başladı.

EN ŞIK BENİM NEDEN YOK?

En Şık Benim programı Tv8'in yayın akışında yer almıyor. En Şık Benim programının neden yayınlanmadığının sebebi henüz açıklanmadı. Program ile ilgili açıklama gelmesi halinde haberimiz içerisine eklenecektir.

EN ŞIK BENİM FORMATI NEDİR?

Konseptinizi belirleyin, videonuzu ve fotoğraflarınızı çekip talya@talyaproduksiyon.com mail adresine yollayın… Tasarımcı Raşit Bağzıbağlı da sizin tarzınızı ve zevkinizi değerlendirsin, sürpriz ödüllerin sahibi olun!

En Şık Benim programı 7 Eylül Pazartesi günü saat 16:30'da başlamıştı.

<p>Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın 3 riskli şehir arasında saydığı Bursa’da düğünlerde sokak

Bursa'da korona halayı: Sokak ortasında kuralları hiçe saydılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Tarihi caminin 600 yıllık şaşırtıcı deprem teknolojisi

Yumurtanın sarısı grileşiyorsa dikkat!