• $ 5,7805
  • € 6,5749
  • 261.355
  • 94.831
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

2018 Pantene Altın Kelebek Ödülleri adayları sonucu son dakika Altın Kelebek en iyi dizi hangisi oldu?

Altın Kelebek en iyi dizi hangisi oldu sorusu araştırılıyor. Pantene Altın Kelebek 2018 ödülleri adayları kazanan dizi hangisi? Altın Kelebek Ödülleri’nde 2018 yılı heyecanı yaşanıyor. İlgi ile takip edilen ödül töreni Kanal D ve teve2 üzerinden canlı olarak yayınlanıyor. Ödül töreni 9 Aralık Pazar günü yapılıyor. Televizyon ve müzik dünyasının yıldızları, hazırlıkları aylar önce başlayan Pantene Altın Kelebek töreninde bir araya geldi. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı gece 45 dalda ödül veriliyor. Nefeslerin tutulduğu bu özel gecede, Türkiye’nin duayen sanatçıları unutulmaz performansları ile katılımcılara keyifli anlar yaşatmaya hazırlanırken, son dönemlerin popüler isimleri de Pantene Altın Kelebek Sahnesi’nde eşsiz bir dönüşümün parçası olmayı amaçlıyor. Ülkemizin önde gelen arabesk-fantezi müzik sanatçılarından Sibel Can, 2015 yılı sonunda çıkardığı Günah Benim single’ı ile başarıyı yakalayan ve Türk rap’ine yeni bir soluk getiren Eypio ile Pantene Altın Kelebek Sahnesi’nde bir araya gelerek, Sibel Can’ın ‘Gül mi Diken mi?’ isimli şarkısını seslendirecek. En iyi dizi kategorisinde zirveye adını yazdıran dizi Çukur oldu. Çukur’un oyuncuları arasında Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz gibi isimler bulunuyor. En iyi romantik komedi dizisi Erkenci Kuş, en iyi internet dizisi Fi oldu. Kanal D ve Teve2 ortak yayını ile magazinseverlerle buluşacak olan ödül töreni bu yıl 9 Aralık 2018 Pazar günü ekrana gelecek.Cem Davran ve Çağla Şıkel’in sunacağı Pantene Altın Kelebek gecesi, geçen yıl olduğu gibi yine etkileyici bir video mapping şovuyla başlayacak. “Türkiye’nin ödülü” vurgusunun yapılacağı şovda, Şıkel baş dansçı olarak görev alacak. Sanat yönetmenliği ve senaryo yazarlığını Yasin Soy’un yaptığı şovun animasyonlarında Mert Onaran’ın, müziklerinde ise Volkan Şanda’nın imzası var. Şovun ardından başlayacak ödül töreni boyunca, müzik dünyasının yıldızları özel performanslarıyla geceye renk katacak.

En iyi dizi hangisi oldu sorusu araştırılıyor. Pantene Altın Kelebek 2018 ödülleri adayları kazanan dizi hangisi? Kazanan dizi Çukur oldu.Kanal D ve Teve2 ortak yayını ile magazinseverlerle buluşacak olan ödül töreni bu yıl 9 Aralık 2018 Pazar günü ekrana gelecek.Cem Davran ve Çağla Şıkel’in sunacağı Pantene Altın Kelebek gecesi, geçen yıl olduğu gibi yine etkileyici bir video mapping şovuyla başlayacak. “Türkiye’nin ödülü” vurgusunun yapılacağı şovda, Şıkel baş dansçı olarak görev alacak. Sanat yönetmenliği ve senaryo yazarlığını Yasin Soy’un yaptığı şovun animasyonlarında Mert Onaran’ın, müziklerinde ise Volkan Şanda’nın imzası var. Şovun ardından başlayacak ödül töreni boyunca, müzik dünyasının yıldızları özel performanslarıyla geceye renk katacak. En iyi dizi kategorisinde zirveye adını yazdıran dizi Çukur oldu. Çukur’un oyuncuları arasında Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz gibi isimler bulunuyor. En iyi romantik komedi dizisi Erkenci Kuş, en iyi internet dizisi Fi oldu. Kanal D ve Teve2 ortak yayını ile magazinseverlerle buluşacak olan ödül töreni bu yıl 9 Aralık 2018 Pazar günü ekrana gelecek.Cem Davran ve Çağla Şıkel’in sunacağı Pantene Altın Kelebek gecesi, geçen yıl olduğu gibi yine etkileyici bir video mapping şovuyla başlayacak. “Türkiye’nin ödülü” vurgusunun yapılacağı şovda, Şıkel baş dansçı olarak görev alacak. Sanat yönetmenliği ve senaryo yazarlığını Yasin Soy’un yaptığı şovun animasyonlarında Mert Onaran’ın, müziklerinde ise Volkan Şanda’nın imzası var. Şovun ardından başlayacak ödül töreni boyunca, müzik dünyasının yıldızları özel performanslarıyla geceye renk katacak.

EN İYİ DİZİ HANGİSİ OLDU?

Çukur

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ 

Erkenci Kuş

EN İYİ İNTERNET DİZİSİ

PANTENE ALTIN KELEBEK NE ZAMAN?

Kanal D ve Teve2 ortak yayını ile magazinseverlerle buluşacak olan ödül töreni bu yıl 9 Aralık 2018 Pazar günü ekrana gelecek.Cem Davran ve Çağla Şıkel’in sunacağı Pantene Altın Kelebek gecesi, geçen yıl olduğu gibi yine etkileyici bir video mapping şovuyla başlayacak. “Türkiye’nin ödülü” vurgusunun yapılacağı şovda, Şıkel baş dansçı olarak görev alacak. Sanat yönetmenliği ve senaryo yazarlığını Yasin Soy’un yaptığı şovun animasyonlarında Mert Onaran’ın, müziklerinde ise Volkan Şanda’nın imzası var. Şovun ardından başlayacak ödül töreni boyunca, müzik dünyasının yıldızları özel performanslarıyla geceye renk katacak.

PANTENE ALTIN KELEBEK ADAYLARI KİMLER OLDU?

Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde 37 farklı kategori var. Bunların içinden en çok konuşulacak ve en çok merak edilecekleri yazacağım, kendi tahminlerimden bakalım kaç tanesi tutacak? Böyle gecelerin en güzel yanı, her ne kadar aday gösterilenlerin hepsi çok başarılı olsa da, herkesin kendine ait bir favorisi olup, kim çıkacak diye beklemesi...

Bu sene özellikle dizilerle alakalı kategorilerde adayların hepsi kuvvetli. Bayağı bir çekişmeli geçeceğe benziyor.

En iyi dizi kategorisinde 6 aday var. Bunlar; yıllardır büyük başarıyla devam eden Arka Sokaklar, son iki sezondur müthiş bir hayran kitlesi kazanmış Avlu, 'Shameless'ın uyarlaması olarak hayatlarımıza giren Bizim Hikaye, fenomen Çukur, reytinglerde birinci sırayı kaptırmayan Diriliş Ertuğrul ve acıklı bir hayat hikayesi sunan Kadın.

Yazarken bile kararsız kalıyor insan... Hepsinin ayrı ayrı kalpten vuran tarafları var, hepsi insanın başka bir yerine dokunuyor.

ÜNLÜ İSİMLER JÜRİDE

Ertuğrul Özkök başkanlığında toplanan jüride bu yıl, Yeşilçam’ın efsane isimleri Ediz Hun ve Nebahat Çehre, müzik dünyasının dev isimleri Nilüfer ile Selami Şahin yer aldı.

PANTENE ALTIN KELEBEK YILDIZI PARLAYANLAR

Pantene Altın Kelebek Ödülleri, saç bakım markası Pantene ve Hürriyet Grubu işbirliğiyle bu yıl 45’inci kez düzenlenecek. Törenin merakla beklenen “Pantene Yıldızı Parlayanlar” kategorisinin kazananları belli oldu.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri bu yıl 45’inci kez sahiplerini bulacak. Pantene’in sponsorluğunda 4’üncü kez gerçekleşecek olan törenin merakla beklenen kategorilerinden biri de “Pantene Yıldızı Parlayanlar”... Ödülün sahipleri ise yetenekleri ve rol aldıkları işlerdeki başarılarıyla adlarından söz ettiren ve yaşadıkları dönüşüm ile fark yaratan üç genç oyuncu oldu: Afra Saraçoğlu, Aslı Bekiroğlu ve Merve Çağıran...

GEÇEN SENE 44.PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ'NİN SAHİPLERİ KİMLERDİ?

1) Zorlu PSM’de gerçeleşen görkemli gecede "Rising Star" ödülleri Miray DANER, Melisa ŞENOLSUN VE Hazal Filiz KÜÇÜKKÖSE'nin oldu. Genç yıldızlar ödüllerini Neslihan Atagül Doğulu'nun elinden aldı.

2- EN İYİ SENARİST ödülü Kanal D'de yayınlanan 'Vatanım Sensin' dizisi ile Nuran Everen Şit'in oldu. Nuran Everen Şit'e ödülünü ünlü yönetmen Osman Sınav verdi.

3- EN İYİ SPOR PROGRAMI: STADYUM - ERSİN DÜZEN, MUSTAFA DENİZLİ – ALİ GÜLTİKEN (TRT)PROGRAMIN SUNUCULARINA ÖDÜLÜ TEKNİK DİREKTÖR YILMAZ VURAL VERDİ

4- EN İYİ DİZİ: VATANIM SENSİN (KANAL D)'EN İYİ DİZİ' ÖDÜLÜ KANAL D EKRANLARINDA YAYINLANAN 'VATANIM SENSİN'E GİTTİ. DİZİNİN YAPIMCISI ONUR GÜVENATAM'A ÖDÜLÜNÜ ÜNLÜ YAPIMCI TÜRKER İNANOĞLU VERDİ.

5- EN İYİ KLİP: MABEL MATİZ, ANIL CAN  (YA BU İŞLER NE)ÜNLÜ ŞARKICI GÖKSEL ÖDÜLÜ MABEL MATİZ VE ANIL CAN'A BÖYLE TAKDİM ETTİ

6- YILIN ŞARKISI: BENİ ÇOK SEV – TARKAN, SÖZ: GÜNAY ÇOBAN - MÜZİK: SERKAN İZZET ÖZDOĞANÖDÜLÜ GÜNAY ÇOBAN VE SERKAN İZZET ÖZDOĞAN, AYLA ÇELİK'İN ELİNDEN ALDI

ENES BATUR AÇIKLAMA YAPTI

Enes Batur, Habertürk TV’de Oylum Talu’nun sunuculuğunu yaptığı Burası Haftasonu programına katıldı.

Altın Kelebek Ödülü’nün geri alınmasında konusunda, “Canları sağ olsun, bana bu ödülü oylarıyla destek veren ve her gün beni izleyip seven ailem kazandırmıştı. ‘Bu ödül benim’ demedim hiçbir zaman o yüzden de sadece benim elimden almış olmadılar ama bu bizim için her zaman zafer olarak kalacak ama yapacak da birşey yok. Ne fark eder ki? Ben her zaman ben olmaya devam edeceğim.

Beni bir ödül verdikleri için yüceltmiş olabilirler ama beni yücelten aslında her gün bana destek veren ve o güzel mesajlarıyla yanımda olan ailem. Onlar üzüldü tabi, ben de onlar için üzülüyorum ama ne fark eder ki? Ben ödül aldığım için sizin karşınızda bir şeyler yapmıyorum ki.

Çok yanlış bir algı yaratmaya çalışıyorlar, neden olduğunu bilmiyorum. Fazla da birşey söylemek istemiyorum uzatmak için, burada kapansın. Ben öyle bir şey yapmadım, geçmişteki videolarımda birazcık ağır konuşuyordum 1 veya 1,5 sene önceki videolarımda. İnternette o kadar fazla kötü şey var ki şu anda hala kötü içerikli videolar çeken veya bulunduran birçok kanal var. Ama ben 1,5 senedir buna dikkat ediyorum ve her zaman iyi örnek olmaya çalışıyorum, asla kötü şeylere teşvik etmemeye çalışıyorum.” ifadelerini kullandı.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ni geçen sene kimler kazanmıştı?

EN İYİ SENARİST ödülü Kanal D'de yayınlanan 'Vatanım Sensin' dizisi ile Nuran Everen Şit'in oldu. Nuran Everen Şit'e ödülünü ünlü yönetmen Osman Sınav verdi.

EN İYİ SPOR PROGRAMI ödülü TRT'de yayınlanan 'Stadyum' programı ile Ersin Düzen, Mustafa Denizli ve Ali Gültekin'e verildi. Ödüllerini ise teknik direktör Yılmaz Vural takdim etti.

EN İYİ DİZİ ödülü Kanal D'de yayınlanan 'Vatanım Sensin'e gitti. Dizinin yapımcısı Onur Güvenatam'a ödülünü ünlü yapımcı Türkek İnanoğlu verdi.

EN İYİ KLİP ödülü ise 'Ya Bu İşler Ne' şarkısının klibi ile Mabel Matiz ve Anıl Can'a verildi. Ödüllerini Göksel takdim etti. 

YILIN ŞARKISI ödülü Günay Çoban'ın sözleri ve Serkan İzzet Özdoğan'ın müziğiyle Tarkan'ın seslendirdiği 'Beni Çok Sev' şarkısı oldu. Ödüllerini Ayla Çelik'in elinden aldılar

EN İYİ POP MÜZİK ERKEK SANATÇISI ödülü ise Tarkan'a gitti. Ödülünü Cem Yılmaz'dan alan şarkıcı ve komedyen arasındaki konuşmalar, izleyenleri gülme krizine boğdu.
EN İYİ POP MÜZİK KADIN SANATÇISI ödülü Sezen Aksu’ya gitti. Sezen Aksu’nun videolu mesajının ardından ödülü, Sezen Aksu adına Tarkan aldı.

MUCİZE YARATANLAR ÖDÜLÜ sahipleri Tuğba Büyüküstün, Kenan İmirzalıoğlu, Songül Öden, Erkan Petekkaya, Cansu Dere, Engin Akyürek’in oldu. Kazananlar ödüllerini Vuslat Doğan Sabancı’nın elinden aldılar.

EN İYİ KADIN SUNUCU  ödülü Evrim Akın – Çocuktan al haberi oldu. Akın ödülünü Merve Boluğur’un elinden aldı.

EN İYİ ERKEK SUNUCU Ali İhsan Varol, en iyi erkek sunucu ödülüne layık görüldü. Ödülünü Selçuk Yöntem’in elinden aldı.

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ Güldür Güldür Şov seçildi. Yılmaz Erdoğan'ın elinden aldıkları ödül ile izleyenlere komik anlar yaşattılar.

EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU ÖDÜLÜ ise Hande Erçel - Aşk Laftan Anlamaz.

EN İYİ MÜZİK GRUBU ödülünün sahibi Athena oldu.
EN İYİ KADIN OYUNCU ÖDÜLÜ İstanbullu Gelin’deki rolüyle Aslı Enver layık görüldü

EN İYİ ERKEK OYUNCU ÖDÜLÜ sahibi Söz dizisindeki performansıyla Tolga Sarıtaş oldu.

EN İYİ DİZİ ÇİFTİ En iyi dizi çifti ödülünü Kalp Atışı dizisindeki rolleriyle Öykü Karayel ve Gökhan Alkan aldı.

EN İYİ YOUTUBER-INSTAGRAMMER ÖDÜLÜ sahibi Enes Batur oldu. Batur ödülünü Şeyma Subaşı’nın elinden aldı.

EN İYİ GÜNDÜZ KUŞAĞI Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ödüle layık görüldü.

EN İYİ YARIŞMA PROGRAMI Survivor programı Acun Ilıcalı ödülün sahibi oldu.

EN İYİ PROJE ÖDÜLÜ Çeyrek Asır projesiyle Harun Koçak’ın oldu. Merhum sanatçının ödülünü babası Eşref Kolçak aldı.

EN İYİ HABER PROGRAMI CNN Türk’ten 5N1K- Cüneyt Özdemir ödüle layık görülen isim.

EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU ÖDÜLÜ Çağlar Çorumlu- Güldür Güldür Show

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN ödülünü Aleyna Tilki aldı.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Akşam TV Seçim Sonuçlarını İstanbullulara Sordu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Denizde heykel bulan adam bu kez 'fosil' buldu