• $8,1809
  • €9,7416
  • 456.957
  • 1393.24
31 Mart 2021 Çarşamba 14:55 | Son Güncelleme:

Emre Kınay'ın hakkında şoke eden iddia! Mesajları ifşa oldu

Emre Kınay'ın hakkında şoke eden iddia! Mesajları ifşa oldu

Ünlü oyuncu Emre Kınay'ın sosyal medya üzerinden mesajlaştığı Eda Kaçar adlı kadın Söylemezsem Olmaz programının canlı yayına telefonla bağlandı. Emre Kınay hakkında açıklamalarda bulunan Eda Kaçar, ağızları açık bıraktı. Emre Kınay'ın mesajlarını ifşa eden Eda Kaçar adlı kadın bağlandığı canlı yayında 'Şiddet psikolojik olarak gördüm. Sakin sakin konuşurken telefonuma arkadaş gruplarından mesajlar geldi. Gereksiz tepki gösterdi telefonumu falan istedi. Anlayamadım bir anda çok agresifleşti korktum' ifadelerini kullandı.

Şimdilerde Show TV'de ekrana getirilen Ramo dizisinde rol alan Emre Kınay hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Instagram'dan mesajlaştığı Eda Kaçar, Emre Kınay'ın mesajlarını ifşa etti. Canlı yayına bağlanan Eda Kaçar, 'Şiddet psikolojik olarak gördüm. Sakin sakin konuşurken telefonuma arkadaş gruplarından mesajlar geldi. Gereksiz tepki gösterdi telefonumu falan istedi. Anlayamadım bir anda çok agresifleşti korktum' dedi. Ünlü oyuncu Emre Kınay'dan konuya ilişkin herhangi bir açıklama gelmedi.

'Emre Beyle nasıl tanıştınız?' sorusuna yanıt veren Eda Kaçar, 'Biz sosyal medyadan tanıştık. Sonradan telefon numaralarımızı aldık, konuşuyorduk. 3 ay gibi bir süre konuştuk telefonlarla her gün her gün görüntülü. Benim pazar günü doğum günüm vardı. Pazartesi görüntülü konuştuğumuzda doğum günümü kutlamak istediğini söyledi, ısrar etti. O gece gittim çünkü sabah seti vardı. Zaten çok müsait bir insan değil. Gece gitmemin sebebi buydu planlı bir şey değil.' dedi.

'Neden buraya geldi, aranızda bir şey geçti mi?' sorusuna da yanıt veren Kaçar, 'Hayır, doğum günümü kutlamak için gittim. Sakin konuşuyorduk, hiçbir şey yoktu ortada. Alkol içiyordu. Şiddet psikolojik olarak gördüm. Sakin sakin konuşurken telefonuma arkadaş gruplarından mesajlar geldi. Gereksiz tepki gösterdi telefonumu falan istedi. Anlayamadım bir anda çok agresifleşti korktum. Sonra sözlü hakaret ve sözlü taciz etmeye başladı. Ben çıkmak istedim sonra o da evden kovdu.' ifadelerini kullandı.

Açıklamalarına devam eden Eda Kaçar, 'Sosyal medyada olan paylaşımları, kadınlara yönelik farkındalıkları samimi geldi. Eğer konu haber olsaydı darp etti, taciz etti derdim. Böyle paylaşımlar yapıyor ama hayatındaki kadınlara böyle davranıyor. Ben bunun duyulmasını istedim.' dedi.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü