• $9,4194
  • €10,9869
  • 540.083
  • 1442.49
24 Eylül 2021 Cuma 09:25 | Son Güncelleme:

Emre Kınay'ın akademisinin bulunduğu binada yangın çıktı

Emre Kınay'ın akademisinin bulunduğu binada yangın çıktı
DHA

Oyuncu Emre Kınay'ın kendi adını taşıyan akademisinin de bulunduğu Beyoğlu'ndaki 6 katlı binada, dün akşam yangın çıktı. Yangın söndürülürken olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Oyuncu Emre Kınay'a ait olan ve Beyoğlu'nda bulunan Emre Kınay Oyunculuk Akademisi'nin de bulunduğu 6 katlı binada dün akşam yangın çıktı. Çıkan yangın çevrede paniğe neden oldu. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Yangın, saat 02.30 sıralarında Asmalı Mescit Mahallesi Meşrutiyet Caddesi'nde meydana geldi. Ünlü oyuncu Emre Kınay'a ait Oyunculuk Akademisi'nin de bulunduğu 6 katlı binanın ikinci katında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. İstanbul Sanayi Odası'nın bitişiğinde bulunan binadan dumanların yükseldiğini gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi.

İtfaiye ekipleri, merdiven yardımıyla dairenin camlarını kırarak yangına müdahale etti. Yangın, itfaiyecilerin müdahalesi ile kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangının meydana geldiği ofis olarak kullanılan dairenin boş olduğu öğrenildi.

Yangınla ilgili inceleme başlatıldı.

<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Karargahı'na geldi