• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
14 Haziran 2021 Pazartesi 16:10 | Son Güncelleme:

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç'ın boşanma davasında şoke eden gelişme! 3 gün zorlama hapsi isteniyor

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç'ın boşanma davasında şoke eden gelişme! 3 gün zorlama hapsi isteniyor

Eski milli futbolcu Emre Aşık ile çekişmeli boşanma davası devam eden Yağmur Sarnıç arasında yeni bir gelişme yaşandı. Mahkeme, Yağmur Sarnıç'ın eşi Emre Aşık'ın aldırdığı koruma kararını ihlal ettiği gerekçesiyle 3 günlük zorlama hapsine karar verdi.

Yağmur Sarnıç ile 8 yıllık evliliğini noktalama kararı alan Emre Aşık, çekişmeli boşanma davası görüldü. İstanbul 10. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmada iki tarafında avukatı hazır bulunurken Yağmur Sarnıç duruşmaya katılmadı.

Gizlilik kararı olan duruşmaya basın mensupları alınmazken duruşmada, Emre Aşık'ın kendisine karşı aldırdığı koruma kararına uymadığı gerekçesiyle Yağmur Aşık hakkında 3 gün zorlama hapsi kararı verildi.

Tanıkların bir sonraki duruşmaya zorla getirilmesine karar veren mahkeme, duruşmayı eksik hususların giderilmesi için erteledi.

Duruşmanın ardından açıklama yapan Emre Aşık'ın avukatı Funda Sadıkahmet, "Duruşmamız ertelendi. Zaten biliyorsunuz yayın yasağı ve gizlilik kararı var. Onun dışında koruma kararını ihlalden dolayı bir başvurumuz olmuştu. Yağmur Sarnıç'a tazyik hapsi çıktı. Onun icra edilmesini bekleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

<p>Canlı yayında giderek hararetlenen tartışma, tokat ve yumruklarla son buldu.</p><p>Tofilat'a masa

Moldova'da canlı yayında eski diplomatlar yumruklaştı

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?