• $8,1934
  • €9,7661
  • 458.218
  • 1393.24
31 Mart 2021 Çarşamba 13:04 | Son Güncelleme:

Emre Altuğ ile aşk yaşadığı iddia edilen Nazlı Eker sorular karşısında bakın nasıl tepki verdi!

Emre Altuğ ile aşk yaşadığı iddia edilen Nazlı Eker sorular karşısında bakın nasıl tepki verdi!

Güldür Güldür Show ekibiyle sahnelerde yer alan Emre Altuğ ile aşk yaşadığı iddia edilen Nazlı Eker, Nişantaşı'nda görüntülendi. Basın mensupları ile sohbet eden Nazlı Eker, ünlü şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberler hakkında sorulan sorular karşısında verdiği tepki ile dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ ile adı aşk dedikodularına karışan model Nazlı Eker, geçtiğimiz akşam Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Bir mekandan çıkarken görüntülenen Nazlı Eker gazetecileri karşısında görünce şaşkınlık yaşadı.

Emre Altuğ hakkında yöneltilen sorulara sadece gülümseyerek yanıt veren Nazlı Eker, bir muhabirin, 'Nazlı Hanım, bu aşk hakkında konuşmamanız, kabullendiğiniz anlamına mı geliyor?' sorusuna, 'Arkadaşlar teşekkür ederim. Bu konu hakkında gerçekten konuşmak istemiyorum' diyerek uzaklaştı.

Geçtiğimiz günlerde Etiler'de görüntülenen Emre Altuğ, Nazlı Eker sorularına 'Benden bir şey duymadınız şu ana kadar. Her arkadaşımla adım yazılırsa, bununla başa çıkamayız. İddialar beni ilgilendirmez. Açıkçası buna cevap bile vermem' demişti.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü