• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
01 Mart 2021 Pazartesi 10:49 | Son Güncelleme:

Emre Altuğ 'Benim o kişiyle bir ilgim yok' demişti... Burcu Çağrı sosyal medyadan kanıtlarla cevap verdi

Emre Altuğ 'Benim o kişiyle bir ilgim yok' demişti... Burcu Çağrı sosyal medyadan kanıtlarla cevap verdi

Model Burcu Çağrı, Emre Altuğ ile aşk yaşadığını ancak kimsenin bilmediğini iddia etmişti. Emre Altuğ, Çağrı'nın iddiası üzerine 'Benim o kişiyle bir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil' demişti. Burcu Çağrı, Emre Altuğ'un aşk haberlerini yalanlaması üzerine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Çağrı, 'Yakınlarımın nezdinde yalancı konumuna düşürülmeye çalışıldığım için bu paylaşımı yapma ihtiyacı hissettim' ifadelerini kullandı.

Güldür Güldür Show ekibinde yer alan Emre Altuğ ve Burcu Çağrı'nın aşk yaşadığı iddia edilmişti. Burcu Çağrı, Emre Altuğ ile gözlerden uzak aşk yaşadıklarını ancak ayrılık kararı aldıklarını söyledi.

Burcu Çağrı, Emre Altuğ ile ilişkisi hakkında 'Dört yıldır birlikteydik. Kimse ilişkimizi yok sayamaz. Bütün çevresi biliyordu. Fakat ayrıldık' demişti. Geçtiğimiz günlerde görüntülenen Emre Altuğ hakkında çıkan iddialara 'Benim o kişiyle bir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil' diyerek konuyu noktaladı.

Emre Altuğ'un yanıtı üzerine Burcu Çağrı sosyal medyadan kanıt niteliğinde paylaşımlarda bulundu. Emre Altuğ ile aynı masada oldukları ve uçak biletlerini paylaşan Çağrı, 'Beni tanıyan ve seven yakınlarımın nezdinde yalancı konumuna düşürülmeye çalışıldığım için bu paylaşımı yapma ihtiyacı hissettim...' notunu ekledi. Emre Altuğ'un ne cevap vereceği ise merak konusu oldu.

İşte o paylaşımlar...

<p>Zonguldak'ta Emniyet Müdürlüğü'nde görevli trafik polisi Mustafa Dönmez, koronavirüs tedavisi gör

Zonguldak'ta trafik polisi koronavirüse yenik düştü... Acı detay ortaya çıktı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı