• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
15 Şubat 2021 Pazartesi 07:01 | Son Güncelleme:

Emina Jahovic ile Mustafa Sandal'ın arasına 'nafaka' girdi! Çocuk hatırı da bitti... Eski eşler sosyal medyadan birbirini sildi

Emina Jahovic ile Mustafa Sandal'ın arasına 'nafaka' girdi! Çocuk hatırı da bitti... Eski eşler sosyal medyadan birbirini sildi
- BİLGEN BÜLBÜL COŞKUN

‘Çocuklarımız için sık sık bir araya geliyoruz' diyen Emina Jahovic ile Mustafa Sandal'ın arasına ‘nafaka' girdi. Eski eşler sosyal medyadan birbirini sildi.

3 yıl önce boşanan Emina Jahovic ile Mustafa Sandal, ipleri tamamen kopardı. Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal'ın çocukları Yaman ve Yavuz'un nafakalarını ödemediğini iddia ederek popçunun evine haciz göndermişti.

TAHAMMÜLLERİ YOK

Boşanma protokolüne göre Sandal, iki çocuğu için 10 bin, Jahovic için ise 15 bin lira nafaka ödeyecekti. 3 yılda toplam 5 ya da 6 kez çocuklarının nafakasını ödediğini söyleyen Jahovic ile Sandal, aralarındaki sorunu aşamayınca birbirlerini hayatlarından da çıkardı. Her fırsatta kameralara "Boşansak da çocuklarımız için sık sık bir araya geliyoruz" diyen eski eşler, Instagram'da takibi bıraktı. İkilinin bu hamlesi 'Birbirlerini dahi görmek istemiyorlar' şeklinde yorumlandı. Jahovic'in iddiaları karşısında Sandal, sessizliğini koruyor.

<p>Peki, TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?  ASELSAN festivalle ilgili nasıl ger

TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?

Suya yumurta kırarak balık avladı! Böylesi ne görüldü ne de duyuldu

Biz fark etmeden etrafımızı saran yüzler

Sabahları kendinizi yorgun hissediyorsanız bu karışımı deneyin