• $9,3127
  • €10,8251
  • 529.074
  • 1417.7
26 Mayıs 2021 Çarşamba 14:37 | Son Güncelleme:

Emel Müftüoğlu, Fahrettin Aslan'la yaşadıklarını yıllar sonra ilk kez anlattı!

Emel Müftüoğlu, Fahrettin Aslan'la yaşadıklarını yıllar sonra ilk kez anlattı!

Ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında ekrana getirilen 'Dur Bi Dinle' programına konuk oldu. Fahrettin Aslan'la yaşadıklarını yıllar sonra ilk kez anlattı. Müftüoğlu, 'Fahrettin Aslan'dan randevu aldım. Gazinoya gittim, çok büyük bir odası vardı. Yanında adamları duruyordu. Beni yanına çağırdı. ‘Kızım sen evliymişsin, bu işler sana göre değil. Git evinde çamaşır, bulaşık yıka' dedi.' ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında ekrana getirilen 'Dur Bi Dinle' programına konuk oldu. Fahrettin Aslan'la yaşadıklarını yıllar sonra ilk kez anlattı. Müftüoğlu, 'Fahrettin Aslan'dan randevu aldım. Gazinoya gittim, çok büyük bir odası vardı. Yanında adamları duruyordu. Beni yanına çağırdı. 'Kızım sen evliymişsin, bu işler sana göre değil. Git evinde çamaşır, bulaşık yıka' dedi.' ifadelerini kullandı.

Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında ekrana getirilen 'Dur Bi Dinle' adlı programının bu haftaki konuğu 90'lı yılların yıldız ismi Emel Müftüoğlu oldu. Emel Müftüoğlu, şarkıcı olmak için çabaladığı dönemde Fahrettin Aslan'la yaşadıklarını yıllar sonra ilk kez anlattı.

'YARIŞMAYI KAZANDIM, BİRİNCİ OLDUM SONRA HERKES FRANSIZ OLDU'

Müftüoğlu, şunları söyledi: '1985 Caddebostan maksim güneş gazetesi yarışmasını kazandım. Yarışmadan önce gazetedeki ilanlar şöyleydi, 'birinciye üç sene boyunca her ay 500 TL verilecek' deniyordu. O zaman memur maaşı 20 TL'ydi. Bu yarışmayı kazandım, birinci oldum gazetelerde yayınlandı. Sonra herkes Fransız oldu. Kimse umursamadı. Ben İzmir'de yaşıyordum yarışma İstanbul'daydı. Sürekli İzmir İstanbul arası git gel yaptım.

'GİT EVİNDE ÇAMAŞIR, BULAŞIK YIKA'

Yarışmanın sponsoru Fahrettin Aslan'dan randevu aldım. Gazinoya gittim, çok büyük bir odası vardı. Yanında adamları duruyordu. Beni yanına çağırdı. 'Kızım sen evliymişsin, bu işler sana göre değil. Git evinde çamaşır, bulaşık yıka' dedi.

24-25 yaşındaydım. 'Çamaşır yıkarım yıkamam, bu sizi ilgilendirmez. Ben hakkımı arıyorum. Sonuçta yarışmayı kazandım' dedim. O da bana 'ben sadece sponsor oldum, gerisi Güneş Gazetesi'nde cevabını verdi. 'Oradan geliyorum' deyince tekrar 'bu işler sana göre değil' dedi.

Geri geri çekilerek odanın kapısına geldim, sonra oradan çemkirmeye başladım. 'Siz benim yüzüme iyi bakın, hiç unutmayacaksınız. Ben bu işi yapacağım ve sizinle mutlaka karşı karşıya geleceğiz, o zaman göreceksiniz gününüzü' dedim.

Dediğim gibi de oldu. Gönül Yazar'la birlikte İzmir'de otelde çalışıyoruz. Benim de 'Fakat Bastın' albümüm çıktı çok da tuttu. Ege'de bir festival yapılıyor. Gençlerde festivale Emel Müftüoğlu çıksın diye oy kullanıyor. Oranın belediye başkanıyla da Fahrettin Aslan arkadaş...

'HAYATIMDA YAPTIĞIM İLK DOLANDIRICILIK'

Menajerim aracılığıyla bana ulaşıyorlar. Ben de menajerime 'neyse fiyatımız üç katını söyle, beş katını söyle' dedim. Onlar da üç katı fiyat verdiler. Herkesin de parasını ödediler. Olayın devamında yaz günü bir yağmur bir fırtına, sahneye çıkamadık. Bir günlük festivaldi geri döndük. Hayatımda yaptığım ilk dolandırıcılık.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>İnsanlar her yıl 4,5 trilyon sigara  izmaritini doğaya atıyor. B

Trilyonlarca sigara izmariti nereye gidiyor?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar