• $9,5871
  • €11,1424
  • 557.351
  • 1493.74
30 Eylül 2021 Perşembe 22:10 | Son Güncelleme:

Eltilerin Savaşı konusu nedir? Eltilerin Savaşı oyuncuları kimler, nerede çekildi?

Eltilerin Savaşı konusu nedir" Eltilerin Savaşı oyuncuları kimler, nerede çekildi"

Bu akşam saat 20:00'da Show Tv'de ekrana gelecek olan Eltilerin Savaşı filmi hakkında araştırmalar hız kazandı. Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı, yönetmenliğini Onur Bilgetay'ın üstlendiği Eltilerin Savaşı filmi izleyicisine kahkaha tufanı yaşatacak. Filmde, Sultan ve Gizem'in sosyal medya düşkünlükleri, evlilik anlayışları, aile kurarken yaşadıkları ilginç olayların Selim ve Fatih'i nasıl etkiledikleri eğlenceli bir dille ele alınıyor..

Eltilerin Savaşı filmi bu akşam saat 20:00'da Show Tv ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkacak. Eltilerin Savaşı konusu nedir? Eltilerin Savaşı oyuncuları kimler, nerede çekildi? gibi soruların yanıtları tüm televizyon takipçileri tarafından merak konusu oldu. Yönetmenliğini Onur Bilgetay'ın yaptığı, Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ, Uraz Kaygılaroğlu gibi usta oyuncuların yer aldığı Eltilerin Savaşı seyircisine keyif dolu dakikalar yaşatacak. İşte tüm detaylar...

ELTİLERİN SAVAŞI KONUSU NEDİR?

Filmde, Sultan ve Gizem'in sosyal medya düşkünlükleri, evlilik anlayışları, aile kurarken yaşadıkları ilginç olayların Selim ve Fatih'i nasıl etkiledikleri eğlenceli bir dille ele alınıyor. İki elti arasındaki tatlı ve eğlenceli rekabetin, dillere pelesenk olacak replikler ve şarkılarla beyazperdeye yansıdığı film, sosyal medyanın günlük hayata kattığı renkleri de kahkaha dolu bir senaryoyla izleyiciye aktarıyor. Sadece kadınların değil, aile içindeki erkeklerin de dünyasının kapılarını aralayacak bir film.

ELTİLERİN SAVAŞI OYUNCULARI KİMLER?

Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay'ın oturduğu Eltilerin Savaşı filminin oyuncu kadrosunda; Gupse Ozay, Merve Dizdar, Ferit Aktug, Uraz Kaygilaroglu , Füsun Demirel, Ali İpin, Hülya Duyar, Kubilay Dinçer gibi isimler yer alıyor.

ELTİLERİN SAVAŞI NEREDE ÇEKİLDİ?

Eltilerin Savaşı filmi, İstanbul'un Bakırköy ilçesinde Yeşilköy semtinde çekilmiştir.

  • Eltilerin Savaşı konusu
  • Eltilerin Savaşı oyuncuları
  • Eltilerin Savaşı oyuncu kadrosu
  • Eltilerin Savaşı konusu ne
  • tvde bugün
<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Düzce'nin 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'na kar yağdı

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri

''Gıda Denetim Seferberliği'' kapsamında Trakya'da denetimler başladı