• $13,7052
  • €15,4463
  • 786.204
  • 1967.87
12 Ağustos 2020 Çarşamba 12:27 | Son Güncelleme:

Eliz Sakuçoğlu kimdir, kaç yaşında? Eliz Sakuçoğlu ne iş yapıyor?

Eliz Sakuçoğlu kimdir, kaç yaşında" Eliz Sakuçoğlu ne iş yapıyor"

Eliz Sakuçoğlu havuzda üstsüz kitap okurken çekildiği fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Güneşin tadını çıkaran Sakuçoğlu, iddialı paylaşımlarına bir yenisini daha eklemiş oldu. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında bazı fotoğraflarını silmesi ise dikkat çekmişti. Eliz Sakuçoğlu 2008-2012 yılları arasında Murat Boz'la olan evliliği ile gündemdeydi. Ünlü güzelin adı Ekin Mert Daymaz, Hakan Sabancı ve Beran Benan gibi isimlerle de anılmıştı.

Murat Boz'un eski eşi Eliz Sakuçoğlu iddialı paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Ünlü güzel, tatildeyken havuzda üstsüz güneşlenip kitap okuduğu anları takipçileriyle paylaştı. Sakuçoğlu'nun fotoğrafına beğeni yağarken, geçtiğimiz günlerde yaptığı sosyal medya temizliği de yeniden dikkat çekti. Eliz Sakuçoğlu'nun ismi geçmişte Ekin Mert Daymaz, Hakan Sabancı ve Beran Benan gibi isimlerle de anılmıştı.

ELİZ SAKUÇOĞLU KİMDİR?

Eliz Sakuçoğlu, 1984 yılında Antakya‘da doğmuştur. Bir kardeşi vardır. Altı yaşındayken ailesiyle birlikte Almanya‘ya taşınmış ve Bremen’de yaşamaya başlamış, eğitimini bu şehirde almıştır. 14 yaşındayken Bremen’de harçlığını çıkartmak amacı ile bir mağazada çalışmaya başladı. Bremen’de ünlü isimlerin alışveriş yaptığı bir mağazanın atölyesinde tasarımcı olarak çalıştı. Eliz Sakuçoğlu, annesiyle babasının 1992 yılında boşanmasının ardından 2005 yılında İstanbul’a taşınmış, Gaye Sökmen Ajans ile anlaşarak fotomodellik yapmaya başlamıştır.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde sekiz ay kadar eğitim aldıktan sonra; Hülya Koçyiğit, Ediz Hun gibi ünlü isimlerin oynadığı Asla Unutma dizisinde 2005 yılında 3 bölüm rol aldı.

Eliz Sakuçoğlu, 2006 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunuculuğunu yaptığı ve çekimleri Arjantin‘de yapılan Fear Factor yarışmasına katılarak birinci oldu ve büyük ödül 50 bin TL kazandı. İmaj danışmanlığı, oyunculuk, moda tasarımcılığı ve fotomodellik gibi kimlikleri bulunan Sakuçoğlu, birçok ünlü isme kliplerinde giyecekleri kıyafetleri hazırladı.

Eliz Sakuçoğlu iyi derecede İngilizce, Fransızca ve Almanca bilmektedir.

Eliz Sakuçoğlu, 10 Ekim 2008‘de Almanya‘nın Passau kentinde şarkıcı Murat Boz ile evlendi. 14 Ağustos 2012 tarihinde Diyarbakır‘ın ilçesi Hazro’da Asliye Hukuk Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı.

Eliz Sakuçoğlu, 2015 yılından beri birlikte olduğu Beran Benan‘dan Temmuz 2017 tarihinde ayrıldı.

Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!
Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Arazilerin yeni "gözü": Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Dünyada sayılı ülkeler arasındayız... 'Yeni süper malzeme' Borofen Türkiye'de üretiliyor
Dünyada sayılı ülkeler arasındayız... 'Yeni süper malzeme' Borofen Türkiye'de üretiliyor

Dünyada sayılı ülkeler arasındayız... "Yeni süper malzeme" Borofen Türkiye'de üretiliyor

Avokado çekirdeğinden üretti... Ortaokul öğrencisinin projesi birinci oldu
Avokado çekirdeğinden üretti... Ortaokul öğrencisinin projesi birinci oldu

Avokado çekirdeğinden üretti... Ortaokul öğrencisinin projesi birinci oldu

<p class='MsoNormal'>Peki, bu karar neden önemliydi? Akşam Gazetesi Yazarı  Oğuzhan Bilgin tüm merak

Artık her yerde 'Türkiye'

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Katar Emiri Al Sani'nin görüşmesinin ardından 15 anlaşma imzalandı

Dünya hakkında ilk kez duyacağınız şaşırtıcı bilgiler

İstanbul'da uzay sergisi!