• $ 6,8661
  • € 7,7882
  • 400.182
  • 118971
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
11 Eylül 2019 Çarşamba 16:35 | Son Güncelleme:

Elisabeth Mas Vall, Tuba Ünsal hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı

Caner Karaloğlu ile çekişmeli boşanma davası süren Elisabeth Mas Vall, ünlü bir gece kulübünde Karaloğlu ile sevgilisi olduğunu iddia ettiği Tuba Ünsal'ın kendisini darp ettiğini öne sürdü ve ikiliden şikayetçi oldu. Ayrıca Vall, Tuba Ünsal hakkında uzaklaştırma tedbir kararı aldırdı.

Elisabeth Mas Vall, avukat Zeynep Hatemi aracılığıyla Caner Karaloğlu ve Tuğba Ünsal hakkında savcılığa şikayette bulunduktan sonra İstanbul Aile Mahkemesi'ne Ünsal hakkında uzaklaştırma kararı verilmesi için başvurdu.

"TUBA ÜNSAL SAÇLARIMA YAPIŞTI"

Avukat Zeynep Hatemi tarafından mahkemeye verilen şikayet dilekçede 28 Ağustos'ta Tarabya ve Bebek'te bulunan iki ünlü mekanda Caner Karaloğlu ve Tuba Ünsal tarafından ayrı ayrı darp edildiği iddiası şöyle anlatıldı: "Elisabeth Mas Vall, birkaç arkadaşı ile yemek yemek için gittiği restoranda boşanmakta olduğu eşi Caner Karaloğlu ile karşılaşarak selam verdi. Caner Karaloğlu'nun yanında oturan oyuncu Tuba Ünsal bir anda Elisabeth Mas Vall'ın saçlarına yapıştı. Tuba Ünsal'ın elinden saçlarını zor kurtaran Elisabeth Mas Vall, arkadaşları ile restorandan ayrıldı. Arkadaşlarının yalnız bırakmadığı Elisabeth Mas Vall, Bebek’te bulunan ünlü gece kulübüne gitti. Kısa bir süre sonra, eşi Caner Karaloğlu gece kulübüne gelerek Elisabeth Mas Vall'ın omuzuna vurarak hakaret etmeye başladı. Caner Karaloğlu'nun 'Sen kimsin benim sevgilime nasıl selam verirsin. Bir daha sevgilime selam verme' dediğini ileri süren Elisabeth Mas Vall, sonra da yüzüne tokat attığını, tartakladığını ileri sürdü. İstinye Devlet Hastanesi’ne giden Elisabeth Mas Vall, iki kişi tarafından darp edildiğine dair rapor aldı."

 "AİLE BİRLİĞİMİ HEDEF ALDI"

Elisabeth Mas Vall, dilekçesinde boşanmakta olduğu eşi ile Tuba Ünsal'ın aile birliğini bozmayı kendisine gaye edindiğini, birçok kez iftira atmaya varan konuşmalarla basına demeçler verdiğini ve sosyal medya hesaplarında Caner Karaloğlu ile çektirdiği fotoğrafları paylaşmaktan çekinmediğini belirtti. Tuba Ünsal ile Caner Karaloğlu'nun birlikte çekildiği fotoğraflar dosyaya sunuldu.

"KIZIMIN CAN GÜVENLİĞİ YOK"

Avukat Zeynep Hatemi dilekçede Tuba Ünsal’ın, kendi kızını da yanına alarak, Caner Karaloğlu’nun evine gittiği ve apartman asansöründe çektiği fotoğrafını, yine sosyal medya hesabında paylaştığı belirtildi. Paylaştığı fotoğraflar ve demeçleri ile Tuba Ünsal'ın, Elisabeth Mas Vall'a 'Eşini elinden aldım, çocuğunu da alırım, evini de alırım' mesajı verdiğinin belirtildiği dilekçede iki buçuk yaşındaki kızının can güvenliğinden endişe ettiği belirtildi.

 "DOLABIMDAM KIYAFETLERİMİ GİYİYOR"

İkilinin çok kez tatile beraber gittiğine dair fotoğrafları sosyal medyada yayınlamaktan çekinmediğinin yer aldığı dilekçede, aile konutunda eşiyle birlikte yaşayan Tuba Ünsal'ın Elisabeth Mas Vall'ın dolabından kıyafetlerini giyerek fotoğraf çekip sosyal medyadan paylaştığı ileri sürüldü.

UZAKLAŞTIRMA KARARI ÇIKARDI

Elisabeth Mas Vall boşanmakta olduğu eşi ile sekiz ayı aşan bir süreden beri beraber olduğunu ileri sürdüğü Tuba Ünsal hakkında ayrıca İstanbul Aile Mahkemesi'nden uzaklaştırma tedbiri kararı çıkardı. Mahkeme, Tuba Ünsal'ın tedbir kararını ihlal etmesi durumunda 3 günden 15 güne kadar zorlama hapsine çarptırılabileceği konusunda ihtarda bulundu.

BİR KIZLARI VAR

Elisabeth Mas ile iş insanı Caner Karaloğlu 2014’te İstanbul’a tanıştı. Çiftin Ekim 2016’da bir kızları dünyaya geldi. Haziran 2017’de nikah masasına oturan çift geçtiğimiz yıl şubatta boşanma kararı aldı.

(DHA)

Taha Duymaz'dan zahter salatası tarifi!

Taha Duymaz'dan zahter salatası tarifi!

Uyarılar fayda etmedi; İstanbul'da minibüsler tıka basa doldu, kap

Uyarılar fayda etmedi; İstanbul'da minibüsler tıka basa doldu, kapılar kapanmadı

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!

Bakan Koca tek tek açıkladı: En çok korona vakası hangi illerde v

Bakan Koca tek tek açıkladı: En çok korona vakası hangi illerde var?