• $ 6,8223
  • € 7,5691
  • 379.237
  • 105520
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
24 Nisan 2019 Çarşamba 09:48 | Son Güncelleme:

Elif Ece Uzun kim, kaç yaşında? Elif Ece Uzun sevgilisi kimdir?

'Elif Ece Uzun kim, kaç yaşında? Elif Ece Uzun sevgilisi kimdir?' soruları tüm magazin severler tarafından merak ediliyor. Katıldığı programlar ve yaptığı açıklamalarla adından söz ettirmeyi başaran Elif Ece Uzun Artvinli bir Anne ve Rizeli bir babanın kızı. Elif Ece Uzun, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği ve jüri üyeliğini, Hakan Akkaya, Ivana Sert, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez'in yaptığı İşte Benim Stilim'e katılması ile tanınmıştı. Elif Ece Uzun evlenmek üzere olduğu sevgilisinin evli olduğunun duyulmasıyla yeniden gündem konusu oldu. Elif Ece Uzun hakkında merak edilenlerin tümünü sizler için derledik...

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği ve jüri üyeliğini, Hakan Akkaya, Ivana Sert, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez'in yaptığı İşte Benim Stilim'de tanıdığımız Elif Ece Uzun kimdir, kaç yaşında? Elif Ece Uzun sevgilisi kim? sorularının yanıtları tüm magazinseverler tarafından merak ediliyor. Katıldığı programlar ve yaptığı açıklamalarla kendinden söz ettiren Elif E ce Uzun son olarak evlenmek üzere olduğu sevgilisinin evli olduğunun duyulmasıyla gündeme geldi.  Elif Ece Uzun hakkında merak edilenlerin tümünü sizler için araştırdık. İşte tü merak edilenler.. 

ELİF ECE UZUN KİMDİR?
Elif Ece Uzun 35 yasındadır. Modellik yapan güzel yarışmacı Artvinli bir Anne ve Rizeli bir babanın kızıdır. Elif Ece Uzun Adapazarı'nda büyüdü. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını burada okuyan Elif Ece Uzun , bir kısmını da İzmitte okudu. Ardından ailesiyle Antalya'ya taşındı ve burada Turizm otelcilik lisesinde okurken bir yandan da yerel televizyonlarda programlar yapmaya başlamıştır. 

Elif Ece Uzun daha 15 yaşında Best Model yarışmasına katılarak modelliğe ilk adımını attı. Hobi olarak başladığı bu mesleği okulu bitirmesinin ardından 2004 yılında profesyonel olarak yapmaya başladı. Bu sırada İstanbul'a yerleşen Elif Ece Uzun 2003 yılında bir yıl boyunca İletişim Sanatları Akademisi'nde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgi, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star TVde bir show programı sunmaya başladı. Daha sonra Necmi Yapıcı ile birlikte şaka ve eğlence programı yaptı. 

Çarkıfelek'te de Mehmet Ali Erbil'in yardımcısı olan güzel model 2010'da ATV'ye geçerek Klip tv programında snuculuk yaptı. Ardından Sinan Çetin'in okulu olan Plato'da oyunculuk eğitimi alan Elif Ece Uzun Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı. 2013 yılında Vahide Gördüm'ün okulu olan akademi 35,5 da 1 yıl tiyatro eğitimi aldı. Bu tecrübenin ardından 4 yıl boyunca Eti Tutku'nun reklamlarında oynadı, halen modellik sunuculuk ve oyunculuğa devam etmekte. 

Elif Ece Uzun 2003 yılında bir yıl boyunca İletişim Sanatları Akademisi'nde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgi, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star TV’de bir show programı sunmaya başladı.Sonra Kanal 1'de Necmi Yapıcı ile şaka ve eğlence programı sundu. Çarkıfelek programında tobleronda Mehmet Ali Erbil'e eşlik etti. 2010 yılında Atv de Klip TV adlı programı sundu. 

Sinan Çetin'in okulu Plato'da oyunculuk eğitimi aldı. Kanal D ekranlarında yer alan Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı. 2013 yılında Vahide Gördüm'ün okulu olan akademi 35,5 da 1 yıl tiyatro eğitimi aldı. Daha sonra bir bisküvi markasının reklam yüzü oldu.Tam bir seyahat tutkunu olduğunu söyleyen ünlü manken son yaptığı seyahatler ile dünyanın 3’te ikisini gördü. 2016 yılında  İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı.  


SpaceX'in prototipi infilak etti

SpaceX'in prototipi infilak etti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Tarihi Kapalıçarşı dezenfekte edilerek açılışa hazırlandı

Ayasofya'da Fetih Şöleni