• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
16 Mart 2021 Salı 20:42 | Son Güncelleme:

Elçin Sangu hayranlarına müjde! Ekranlara geri dönüyor...

Elçin Sangu hayranlarına müjde! Ekranlara geri dönüyor...

Kiralık Aşk, Çarpışma ve 9 Kere Leyla gibi yapımlarla büyük çıkış yakalayan oyuncu Elçin Sangu ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan haberleri sosyal medya hesabından alaycı bir dille yalanlayan Elçin Sangu'nun yeni projesi üzerine çalıştığı öğrenildi.

Sevilen oyuncu Elçin Sangu ekranlara geri dönüş sinyalleri verdi. Son olarak "9 Kere Leyla" yapımında rol alan ve bir süredir ekranlardan uzak kalan Sangu'nun yeni proje hazırlığında olduğu öğrenildi. İki farklı projeden birisini seçme aşamasında olan Sangu'nun yaz aylarında yeni projesine başlaması bekleniyor.

Hayranlarının ekranlara geri dön çağrısı yaptığı Elçin Sangu şu sıralar dram ve aksiyon-macera türündeki iki farklı dizi senaryosunu okuyor. Sangu'nun kısa süre içerisinde bu iki senaryodan birinde karar kılacağı ifade edildi. Sangu, en geç yaz ayında ekranlara dönüş yapmış olacak.

Öte yandan oyuncunun bağlı bulunduğu Gaye Sökmen Ajans, Elçin Sangu'nun çok yakında sürpriz bir projede yer alacağını duyurdu.

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi