• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
26 Ekim 2021 Salı 13:56 | Son Güncelleme:

Elbet Bir Gün konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Elbet Bir Gün ne zaman başlıyor?

Elbet Bir Gün konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var" Elbet Bir Gün ne zaman başlıyor"

Fox Tv'nin yeni dizisi Elbet Bir Gün için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Proje tasarımını ve yönetmenliğini Gül Oğuz'un üstlendiği, senaryosunu Yusuf Reha Alp'in yazdığı, bölüm hikayesini ve tretmanını Funda Alp ile Didem Kaplan'ın birlikte kaleme aldığı dizinin ilk tanıtımı büyük ilgi gördü. Elbet Bir Gün konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Elbet Bir Gün ne zaman başlıyor? gibi soruların yanıtları da yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte yeni dizi hakkında tüm merak edilenler...

Fox TV ekranında yeni sezonda izleyicilerle buluşacak olan Elbet Bir Gün dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk'ün başrollerini paylaştığı dizi hakkında araştırmalar da hız kazandı. Elbet Bir Gün konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Elbet Bir Gün ne zaman başlıyor? gibi soruların yanıtları dizi takipçileri tarafından merak konusu oldu. İşte tüm detaylar...

ELBET BİR GÜN KONUSU NEDİR?

Kapadokya'nın bir kasabasında, metruk bir gecekondunun bodrumunda aynı aileye ait beş ceset bulunur. Bundan on beş yıl önce öldürülen ailenin geride kalan iki ferdi Feride (Sinem Ünsal) ve Nesime (Şebnem Bozoklu) ise kayıptırlar. Gazeteci Murat Güven'in (Kenan Acar) olayı "Kayıp Hayatlar" adlı programında ele almasıyla, Nesime'nin eski kocası zalim Cemil Bey (Ömer Genç) on beş yıldan bu yana kayıp olan kız kardeşlerin peşine düşer.

Feride, yeni bir kimlikle kendisine yeni bir hayat kurmuş ve çok güzel bir evlilik yapmıştır. Büyük bir aşkla bağlı olduğu kocası Mehmet'in (Burak Yamantürk) de geçmişinden gelen sırları vardır. Nesime ise kardeşinin tersine hayalini kurduğu yaşantıya hiçbir zaman erişememiştir. Hayatta kalmak ve sevdiklerini korumak için, gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasını engellemeye çalışan iki kadının hayatları program yayınından sonra geri dönülmez bir biçimde alt üst olur.

ELBET BİR GÜN OYUNCULARI KİMLER?

Birbirinden başarılı oyuncular Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk dizinin başrollerini paylaşırken onlara Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç gibi deneyimli isimler eşlik edecekler.

ELBET BİR GÜN NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Elbet Bir Gün dizisinin yayın tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi. Konu hakkında güncel bir açıklama gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.

İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! 'Bize de öğretin'
İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! 'Bize de öğretin'

İngilizler Türkiye'nin sistemine hayran kaldı! "Bize de öğretin"

Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru
Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru

Tüm zamanların en yükseği... Tarım sektöründen ihracat rekoru

Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi
Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi

Türkiye'den savunma ve havacılık sanayisi atağı... İhracat rekoru tazelendi

<p> </p>

Parasosyal etkileşimi çocuklarımıza neden anlatmalıyız?

Yükseklik korkusuna rağmen ağaca ev yaptı

Madencilerin ''mutlak karanlık''taki zorlu mesaisi! Dünyanın en zor mesleği

Timsah ile anakondanın ölümcül mücadelesi