• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
20 Nisan 2021 Salı 11:05 | Son Güncelleme:

Ekranlara dönüyor! Merve Çağıran'ın yeni projesi belli oldu

Ekranlara dönüyor! Merve Çağıran'ın yeni projesi belli oldu

İsmail Hacıoğlu ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Merve Çağıran'ın yeni projesi belli oldu. Oyunculuk performansı ile beğeni toplayan Merve Çağıran, ATV'de ekrana getirilecek olan Kalp Ağrısı dizisi ile anlaşırken Nilgün karakterine hayat verecek. Merve Çağıran'a dizde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, İlhan Şen, İnanç Konukçu ve Nail Kırmızıgül gibi isimlerde eşlik edecek.

Hande Erçel ve Burak Deniz'le birlikte rol aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile yıldızı parlayan Merve Çağıran son olarak Çocuk dizisinde rol aldı. Bir süredir ekranlardan uzak olan Merve Çağıran'ın yeni projesi de belli oldu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Merve Çağıran, ATV'de ekrana gelmeye hazırlanan Kalp Ağrısı dizisi ile anlaşma sağladı. Kavak Yelleri, Kaçak Gelinler, Şefkat Tepe, Tatlı Küçük Yalancılar, Fi, Çarpışma, Aşk Laftan Anlamaz ve Çocuk gibi başarılı projelerde rol almış olan Merve Çağıran, Kalp Yarası dizisinde Nilgün karakterine hayat verecek.

Kalp Ağrısı kadrosunda; Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, İlhan Şen, İnanç Konukçu ve Nail Kırmızıgül gibi isimler yer alıyor.

<p>İsrail polisi sabah namazı sonrası Mescid-i Aksa'dan çıkan cemaate müdahale etmesi sonucu 10 kişi

İsrail polisinden Mescid-i Aksa'dan çıkan Filistinlilere müdahale: 10 yaralı

Filistinli gençler, İsrail'in saldırılarını balonlarla protesto etti

Hobi diye başladı! Şimdi tanesini 2 bin liradan satıyor

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır